SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej na klatę? Ale jak ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
Co tu pisac. To cwiczenie bylo dodatkowym do tych, ktore zawsze wykonyalem na klatke. Specjalnie nie ukladalem treningu do tego cwiczenia. Jak chcesz, to rob to cwiczenie dodajac je do swego plany treningowego. Ćwiczenie te nalezy wykonywac max 5-6 tygodni. pozdro.
p.s klate robilem z tricem

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
jestem wlasnie na poczatku cyklu kreatyny wiec moze mi to cos da , zobaczymy napewno zdam ci relacje z efektu a narazie dz i sog , pozdrawiam ale jeszcze jedno pytanie , w którym momencie robic to cwiczenie na poczatku czy na koncu sesji klaty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1601
to wiec jeszcze raz mam opuszczac do 1/4 zasiegu ramion ciezarem o 20kg niz normalnie ?? i jakie to efekty ile wiecej na miesiac mozna brac ??;> ale odzywki warto jest brac ;>

moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057


a wg tej metody tzn 1/4 to do którego miejsca mam opuscic ta sztange do miejsca nr 1 czy 2??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Do autora postu: Masz dopiero 15 lat na co Ci ta siła teraz weź zadbaj lepiej o proporcje i o wygląd siła przyjdzie z czasem ...
Nie moge tego zrozumieć czy ciężar jaki wyciska sie na klate jest miernikiem męskości ?? Czy to aż tak ważna sprawa według mnie to jest podejście bez sensu musze wyciskać tyle i tyle bo bede cienki...


PzdR Mań..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
do 1 i co serie dolkadasz az w ostatniej podniesiesz 3-4 razy w cwierc ruchach

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2244
Co do odzywek to nie bierz nic :P a co do brania więcej na klate to tez mam taki problem dobrym wlasnie sposobem jest wspomniany powyzej :P ze opuszczasz tylko sztange :) od 2 tygodni ćwicze tak z bratem i powiem ci ze co tydzien biore 2kg więcej z 65 na 70 po 2 tygodniach podskoczylem :) nie wiem czy to dobry wynik ale jesli do wakacji tak będziesz ćwiczył to będziesz miał spore efekty :).

Co do doświadczonych kolegow ktorzy ci radzą niećwiczyć tak - to pewnie maią racje ale chciales rady jak wycisnąc więcej to moze jakoś moj post ci pomoze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1073
Piterman twoj trening na zwiekszenie sily jest dobry chodz znam nieco lepszy i rowniez skuteczny bardzo podobny do twojego. mianowicie chodzi oto zeby zalozyc o jakies 15,20 kg wiecej na sztange i trzymac sam ciezar bez opuszczania sztangi przez jakies 15 sekund, po czym powtarzamy ta czynnosc 3,4 razy. Mi sila skoczyla o jakies 5 kg w wyciskaniu polecam wszysztkim pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
na początku to zawsze szybko bedzie Ci siła wpadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Aktywne opuszczanie i dociskanie nie są ćwiczeniami dla początkujących. Najpierw niech ćwiczy kulturystycznie. Za jakiś czas niech się zgłosi do działu "Wyciskanie" i tam poszuka planu siłowego dla siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moge ćwiczyć plecy, biceps, przedramie po klacie i tricepsie?

Następny temat

dolna czesc m.brzucha

WHEY premium