SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 6, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koxem %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145636

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
lokurva japier.dole... Nigdy nie miałem takich historyji. SOGACZ jak wejdzie. Masz teraz jakiś zakaz ćwiczeń? EKG ci robili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem taki niekumaty, więc nie wiem co mi robili
Z 1,5 h mnie tam chyba trzymali.
Mówili, że na razie sobie mam dać spokój z ćwiczeniami Jedynie lekka aktywność fizyczna na wolnym powietrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
łokvrva student ale zes nawywijał, a co lekarze mówili ze dlaczego to sie stało????? czy sami nie wiedzą, ale dla pewnosci kazali przestac cwiczyc?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Zdrowiej i odpoczywaj studensky
Na szczęście (o ile w ogóle można tu mówić o szczęściu ) taka przygoda przytrafiła Ci się 3 dni przed regeneracją, więc dużo nie stracisz

A jakie są przypuszczalne powody tego zasłabnięcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś mówili, że niedotlenienie, ale sami nie są pewni, wiadomo jak to z lekarzami Oddychałem dobrze Mówili też że mam sino pod oczami, że pewnie jestem przetrenowany. No nic, poregeneruje się i za 3 tyg ruszam ponownie Aktywność będzie, bo w sobotę w Tatry i codzienne łażenie. Do tego se czasem jakieś brzuszki zrobię, pompki itp żeby się zbytnio nie zalać


Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-08-06 12:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
odpocznij

ok jpjeprzam do pracy

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
SIEMA

az zem sie Studensky przestraszył bedzie dobrze regeneruj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5341
A słyszeliście, ze jakiś chiński kulturysta zapomniał zjeść kolacji przed snem, zasnął i umarł z głodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 677
Eloo Plusze

Student to dobrze ze przezyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kociwacek masz soga za to

Amm no udało mi się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze to liczę ?

Następny temat

Czy warto spróbować taka dieta??

WHEY premium