SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 6, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koxem %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145850

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nie oszukuj możesz byc tylko trzecie

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co słychać ludziska ?
Ja wczoraj cały dzień chorowałem z przejedzenia i ze słońca, bo mnie przegrzało Cały dzień nic nie żarłem
Dziś już ok. Zapraszam na blog, coś tam naskubałem

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
dobrze ze cie tu nie ma bo spam i tak słabo przędzie i ledwo na pierwszej stronie sie trzyma

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Witamm, PiErWsZy Po RaZ DrUgI to wy sie nieliczycie

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
elo z rana ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
balet-ty zawsze na końcu!

a propo twoich postów to gdzieś nie dawno czytałem ze masz zakaz wypowiadania sie bo bana bez ostrzeżenia załapiesz, nie pamietam dokładnie od kaogo ale chyba to był peponent

bana mu bo spam zasmieca

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieeeen dobry ! nie no juz wstalem dawno wiec troszke za pozno na dzien dobry . redukcja idzie dobrze , 2 osoby juz mi powiedzialy ze troche schudlem , i sam mam tez takie wrazenie . jednak te troche nalezy traktowac doslownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
graty psonic
PS: makel odbierz poczte

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za graty , przy takim odzywianiu to w sumie nawet lekkie efekty sa juz mile widziane , ale spodziewam sie ze wyjdzie wszystko oka bo wkoncu dopiero zaczalem ta "redukcje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
nie znam sie na redukcji, nigdy mnei to nie interesowalo
ja sie nie mam z czego redukowac, co chyba widac

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze to liczę ?

Następny temat

Czy warto spróbować taka dieta??

WHEY premium