SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 6, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koxem %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145817

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro ide na jakies wesele , czyli u mnie jakies alko sie szykuje plus weselne zarcie . czyli wkoncu cos zdrowszego niz na codzien jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
zalejesz pałe?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
ja w sobote na 18-stke kolezanki, wiec ekhm... troche tam wypije

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
wassup ty co chwile obchodzisz czyjąs osiemnastke

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
no kur.wa ma sie kolegoof i kolezanki
gdybym nie mial, to bym pewnie nie pił
PS: poczta
tylko na speedzie, bo za minut pare ide spac

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ok 2 min!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847




NA POPRAWE HUMORU

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Odpisalem
Ide spac, bo kur.wa musze wyzdrowiec przed sobotą bo inaczej wypije 2 piwa i bede mial juz faze... Zyczcie mi ZDROWIA
juz tylko gardlo zostalo do wyleczenia

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
makelroj , napewno nie zaleje sie na trupa bo jade tam z rodzicami dziewczyny tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No i?

Ja przy rodzicach laski zabłysnąłem, że potrafię gotować. Mam fejm i propsy teraz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze to liczę ?

Następny temat

Czy warto spróbować taka dieta??

WHEY premium