SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 6, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koxem %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145747

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AAAAAAAAAAAAAa o to goni

Pasujecie, jak najbardziej, napieraj Wassup, walcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847

gotuje sobie 400g ryzu, nie mam kuraka, musze zjesc twaróg przed treningiem...co oprocz chudych mięs, ryb, polecacie przed i po treningu? twaróg, tunczyk w wodzie i co jeszcze?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
chyba, ze masz wymyslony profil i fotke z fotki.pl





Hehe, nie no, jestem prawdziwy
Wiesz, z fotki.pl to jakieś bym lepsze zdjęcie wziął, takie nawet może i photoshopem poprawiane

A to było rano przed wyjściem do pracy W pracy mi sie nudziło tego dnia to se na maila przesłałem

Ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łapa wymiata macbeatbox

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-07-14 14:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
to złudzenie optyczne Po prostu wiem jak pozować, skrócić i wypiętrzyć bica przed lustrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
ludziki to jak? co oprocz twarogu i tuny w wodzie jest dobre przed i po treningu? (bez zadnego mięsa, ryb, co bym musial piec/gotowac) cos szybkiego, a moze serek wiejski tez?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serki wiejskie, twarogi niezbyt bo za wolno wchłanialne, owszem od czasu do czasu ok, ale na dłuższą mete nie. Białka jaj są dobre, ale lepiej jeść jaja kiedy indziej i nie marnować żółtek.
Odżywki białkowe są ok około treningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
To ch.uj, zjem twaróg, a po treningu ugotuje kuraka, bo teraz kasy nie mam a nie ma nikogo w chacie

PS: 24h BEZ SZLUGA!!! YEAH

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W końcu Wassup zaczął myśleć o jedzeniu, a nie chlorowaniu się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Jak juz nie masz wyboru, to serek wiejski PYCHA!!!! Poza tym bardzo dobrze komponuje się z ryżem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze to liczę ?

Następny temat

Czy warto spróbować taka dieta??

WHEY premium