SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 6, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koxem %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145832

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Hihihehe miałaś randkę ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Mozna tak powiedziec
Nareszcie jakis nie napaleniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
eee jesli nie napaleniec to randka bez emocji pewnie??


HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Hm.Okazalo sie,ze jest uczuciowy nawet i sie tego nie wstydzi jak wiekszosc facetow.Nie jest niesmialy i temu jak nie byl napalencem to tak milo wyszlo.Jakby byl niesmialy to zadna sztuka,bo pewnie wtedy po prostu by sie bal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Ja też jestem uczuciowy, i też się tego nie wstydzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Spadam na gym

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
A wczoraj bylam z takim co brakowalo mu 6cm do 2m (no,policzcie ile mial),napakowany,cos tam tez mowil o odzywkach jak gadalismy o silowni i byl taki ziiimny.W ogole mnie nie rozumial nawet.Pewnie to jakis koles ze sfd,heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Hihihehe męża szukasz?

Czemu tak często randki z różnymi facetami?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Nie bluźnij !
Kolesie z SFD są kulturalni, ułożeni, UCZUCIOWI i z dobrych rodzin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze to liczę ?

Następny temat

Czy warto spróbować taka dieta??

WHEY premium