SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchnii PLUSZKÓW 6, czyli spamPOST odżywiania. Smażymy z tym koxem %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144556

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
A ty macbeatbox jaki masz bf% bo w pfofilu widze dobre wyniki i rozmiary tylko jak na 5 lat to 130 na klate trochę mało

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Nie wiem jaki mam teraz %bf, jestem endo, ale bf staram się trzymać w normie. Tak naprawdę to na siłkę pierwszy raz poszedłem w wieku lat 15
Długo ćwiczyłem bez diety, miałem sporo przerw - nie jest tak łatwo

A poza tym nie tylko wyciskanie na klatę się liczy w tym sporcie Liczy się całokształt. Dlaczego nie zapytasz na przykład, ile biorę w wiosłowaniu sztangą na plecy, albo w unoszeniu ramion bokiem na barki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Tak tylko pytałem, miałem tak jak ty że raz ćwiczyłem a raz nie, i diety nigdy nie ,miałem ale od września jade na pożądnej diecie i treningu. pozdro

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
No ale łape masz potężną

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Heh dzięki, staram się Ale jeszcze nie jestem z niej do końca zadowolony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
makelroj co z tym housem, bo pytałem niedawno ale zapomniałem sprawdzić czy odpisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
I raczej nigdy niebędziesz ja też tak miałem, zaczynałem ćwiczyć z łapką 28cm i mówiłem sobie że jak będzie 34 to za***iście a potem miałem 36 i dalej mi było mało

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Każdy chyba zaczynał od 28, bez kitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
He he, tylko ja mam taką dziwną genetyke że ogólnie klata za mała co do rąk, to kumple mieli po 26cm ale klaty większe jak zaczynali.

"Que no me matara me fortalecera"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze to liczę ?

Następny temat

Czy warto spróbować taka dieta??

WHEY premium