SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
I a tu jest 5 x mniejszy ciężar i można robić seriami z przerwami.
Np 5 x 20 powt z 20 kg -to chyba nie problem?



Ta, 2sec na przysiad daje mnostwo czasu na przerwy, na fajke nawet mozna skoczyc w miedzyczasie.
Proponuje zebys sam wykonal ta probe a potem pogadamy. Juz raz w teorii wyliczales konkurs na "trojboj silowy" i okazalo sie, ze nawet Malecki by sie nie wyrobil.
Pisalem juz w innym watku, starych miskow na sztuczny miod nie zrobisz.


EDIT: wlasnie jezoo zwrocil moja uwage na harce na drazku (nie Ty wogole nie kochasz drazka), to juz likwidacja tej setki mnie nie wciagnie. To musialbys tez wywalic, albo zamienic na np 10szke z podwieszonym do nog ciezarem.




Zmieniony przez - fanslaska w dniu 9/11/2017 12:52:31 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Troche zabawy z tym bedzie, ale moze sie zbiore by zrobic wszystko.

Zerchera jak juz to proponuje ze stojakow bo ta wersja z filmiku lekko niebezpieczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Właśnie się dziwiłem,że te przysiady cię odstraszyły na nie brzuch na drążku :)

A to tylko przez roztargnienie .:)

Fans po czterdziestce zaczniesz je doceniać ,jak się najdziwniejsze kontuzje zaczną kumulować .

Spróbuj chociaż-tylko na zdrowie to wyjdzie- to są lecznicze ćwiczenia na stawy biodrowe,kręgosłup,mięśnie miednicy i kolana.
Wiem coś o tym, bo jakiś czas temu nadwyrężyłem sobie biodra i ortopeda mnie to zalecił -pomogło .

Zerchera najlepiej robić jednak z ziemi-czuje się ,kiedy już mamy dość .



Mała motywacja :)









Większość ćw testuję,lub mam je w treningu-to wiem ile czasu zajmują (np brzuch na drążku) albo ktoś inny to robi,sprawdzam ze stoperem.

A błędów nie robi ten ,co nic nie robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbym bił to samo co ten gościu z filmu to wszystkie te ćwiczenia robiłbym na rizgrzewkę ;-P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale kocura przy tym Zercherze wywalil, ze mucha nie siada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
żeby wystartować w drugiej serii trzeba sobie wybrać jeden aspekt i go zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30547 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131046
ruski czołg
żeby wystartować w drugiej serii trzeba sobie wybrać jeden aspekt i go zrobić?
Trzeba zrobić wszystkie aspekty. Sądzę, że dasz radę. Najwyżej po 100 przysiadach nie zrobisz marszobiegu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg
żeby wystartować w drugiej serii trzeba sobie wybrać jeden aspekt i go zrobić?

Nie ma tak łatwo Trzeba wykonać wszystko. Chociaż pewnie w drugiej byś tu pozamiatał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30547 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131046
Zaczynam od aspektu "a" po kawie:

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
do B C i G nawet nie mam co podchodzić. Ale życzę innym powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez spiny

Następny temat

Jezoo - road to double 40

WHEY premium