SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
When you have to shoot ... Shoot! Dont't talk. A nie mówiłem, że zrobisz lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dzięki Ojanie za zaliczenie
Fakt, po czterdziestce jest trudniej




Jezoo, tak jak mówiłem, synchronizacja i chwyt. Jeśli chwyt równoległy jest dopuszczalny, to polecam. Można nieco wytłumić bujanie.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuje jak mi przejdą zakwasy Próbowałem na równoległym wąskim ale efekt taki sam. Zobaczę jak na szerokim wyjdzie, teoretycznie powinno być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Tak przy okazji-sprawdziłem głębokość przysiadów,jakie robiłem na 100 powt.

Tak na oko z 10 cm brakuje do zaliczenia,chciałem dziś spróbować -ale jeszcze muszę odczekać ,coś kolana bolały :)







Zmieniony przez - masti w dniu 2017-09-17 07:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30547 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131048
Też chciałbym dzisiaj spróbować ale się boję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Ojan-takich wytrzymałościowych ćw nie ma co za często robić,jak się nie idzie w tym kierunku.


Ale raz na 2 tyg można spróbować-też będzie postęp,jeżeli na koiec przysiadów będziemy robić jedną serię pompujacą po ok 20-30 powt.

Popróbuj innego ćw ,które będzie w głównej części konkursu-fajne wrażenia treningowe ale trzeba uważać.
Cały czas to testuję by odpowiednio ułożyć zadania konkursowe.

Właściwie już mam prawie gotowe :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Dziś na treningu wzieliśmy się z Olkiem "za bardzo trudny " aspekt sprawnościowy pkt b.

Postanowiliśmy w czasie 150 sekund zrobić razem,po kolei te 50 wznosów ugiętych nóg.

Niestety zamiast filmu-zrobiło się zdjęcie :)

Ale spokojnie-powtórzymy we wtorek :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30547 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131048
masti - robiłeś jako pierwszy?
A na dodatek dałeś kamerę komuś obcemu!
Ps.
Pewnie kamera przestawiła się na zdjęcia i zorientowaliście się po wykonaniu tego aspektu!?


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-09-17 12:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Nie-ja zaczynałem kręcić a potem przekazywałem Olkowi i tak na zmiane -
Nie zauważyliśmy,że zamiast kamera ,kliknąlem zdjęcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Dziś się udało- kamera się włączyła -znów z Olkiem testowaliśmy aspekt B- staraliśmy się zmieścić w czasie 150 sekund ale we dwóch-praktycznie zadanie niewykonalne :)

Co gorsze-Olek jest po ciężkiej operacji przepukliny-nie laparoskopowo tylko klasyczne długie cięcie na ok 15 cm-lekarz się za głowę chwyta,jak mówi ,że trenuje na siłowni :)

A po tym ćw pewnie by zemdlał.

Ale "Stara Szkoła" nie pęka :) -Olek znów przystapił do próby.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez spiny

Następny temat

Jezoo - road to double 40

WHEY premium