SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131042
jezoo
Szajba tak, jak piszesz. Jakbym miał robić pełne siady to bym spuchł już koło 60.
Zaskoczyłeś mnie
Ciekawe kiedy ja spuchnę gdy je będę robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku kiedyś próbowałem robić z hantlami 15 kg na ilość, tyle że po treningu i zrobiłem tylko 36 pełnych siadów atg, bo już załączył się tryb oczyszczania żołądka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
fanslaska
maceek
Małeckiemu też nie zaliczysz jego setki zapewne.



Nie ani jednego, albo ostatni na sile, chociaz domkniecia bioder to nie widze. To nie sa przysiady.

ps. tak latwo sie mnie nie pozbedziecie, jak bedzie co, to dalej bede hejtowal. Nie biore udzialu to mam okazje, inaczej by nie wypadalo (no chyba, ze razace naruszenia).

Fan niepotrzebnie to napisałeś. Teraz twoje komentarze nie będą odbierane jako konstruktywna krytyka osoby, która coś wie ale jako zwykły hejt, nie wiadomo czym spowodowany i co mający na celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moglem wstawic w cudzyslow, ech....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
Moglem wstawic w cudzyslow, ech....


ps. ja nic nie wiem, ja od dzwigania jestem a nie od rozkminiania. Przysiad dla mnie to przysiad, martwy to martwy a lawka to lawka. Nie jakies kulturystyczne, futurystyczne czy inne udziwnienia.
Uwazam jak Szajba, nie da rady zrobic prawilnych 100 przysiadow w czasie 2sec na 1
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Strasznie ortodoksyjni jesteście-przysiad nie przysiad-jest wiele technik przysiadów a nie tylko jedna,którą się zalicza zawody w danej federacji.

Do tego inna sprawa robiś jeden czy kilka z dużym ciężarem a robić setkę z minimalnym-to są zupełnie inne sprawy i inna technika.
Równie dobrze można by po schodach przestać chodzić bo to zła technika :)

A tak a propos-na wytrzymałość miałem trzy wersje ćwiczeń ale po namyśle i konsultacjach je zmieniłem
-pierwsza : zaliczenie sto stopni w czasie 120 sekund-stopień po stopniu.
-druga 100 żabek w tym samym czasie
-100 przysiadów z gryfem siadając na ławce

Zostało na tej 4 wersji,bo już widziałem te problemy ze wszystkim .

Ale guzik-i tu się pojawiło mnóstwo problemów :)


Kebul jak jest podany czas można sobie to robić z dowolnymi przerwami-byle się zmieścić w czasie.

Maceek,Szajba-nie do końca-za każde zadanie eliminacji sa punkty ,wliczane potem w zadania główne-dużo nie dadzą ale zawsze coś do przodu.

Jeszcze główna część w opracowaniu,by to wszystko z sobą współgrało


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131042
Sam się dziwię dlaczego wydaje się, że moje stopy są dalej od drzwi niż rzeczywiście były (było nie mierzone 5cm )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Wydaje się jakby było ok 10-12 cm od drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli tam jest 5cm to Pan musi mieć ok. 1 metra wzrostu A tak na poważnie to bardzo dobre wykonanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Biore strone Fansa w tym KONKURSIE ! jest ustawiny jak testy na AWF , promuje fit sylwetki z metra cięte !!!
100 siadow w 200 sek , Masti sam kiedys liczyles jaka predkosc osiaga sztanga przy rwaniu u krasnali i wyższych inaczej , teraz jaka predkasc musi osiagnac moja dupa przy takich siadach ? 100 no problemo, czas = po cholere sie meczyc ? ps.sprawdzilem i sie nie lapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez spiny

Następny temat

Jezoo - road to double 40

WHEY premium