SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
to juz likwidacja tej setki mnie nie wciagnie. To musialbys tez wywalic, albo zamienic na np 10szke z podwieszonym do nog ciezarem.


fan - zamiast focha to powinieneś mastiemu podziękować, że zrobił konkurs wpisujący się w Twoje cele , taka setka to będzie kilka razy lepsza niż leniwy chomik 10 minut , dajesz - zobaczymy na co Cię stać

tak patrzę na ten konkurs to dwa punkty mam zaliczone, pierwszy i ostatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
Masti - ale czy Ty chłopaków potraktowałeś łagodniej? Minimum 40 cm dla chłopców, min. 30 cm dla dziewcząt - to z tabeli oceniania (nie przerabiałam, wklejam jak znalazłam) poniżej wynika, ze muszę się bardziej starać niż chłopaki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik
Masti - ale czy Ty chłopaków potraktowałeś łagodniej? Minimum 40 cm dla chłopców, min. 30 cm dla dziewcząt - to z tabeli oceniania (nie przerabiałam, wklejam jak znalazłam) poniżej wynika, ze muszę się bardziej starać niż chłopaki...





To pewnie tabelka z WFu? A na WFie dziewczyny mają +2 stopnie za samo to, że nie załatwiły sobie zwolnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję drugi zestaw eliminacyjny dla słoniowatych bez predyspozycji cyrkowych:

Preludium Konkursu Przysiadów 2017

1. W konkursie-jak zawsze może wziąć udział każdy,bez względu na wiek ,stan zaawansowania i płeć .
I oczywiście nie musi być z działu + 35 :)

2.Termin pierwszego etapu-zwanego Preludium - od dziś do 30 września

3.Zadania do wykonania:

a .-aspekt medyczny -każdy oświadcza, że jest zdrowy

b.aspekt sprawnościowy - ćwiczenie sprawdzające siłę mięśni brzucha - zakładamy na sztangę 200% masy ciała,układamy jak do przysiadu tylnego, ściągamy ze stojaków prostując się i stoimy przez 5s. Kto ma słaby core nie ma co ryzykować dalszego udziału

c.aspekt techniczny: stojąc ok 5 cm od ściany(palce stóp)-twarzą do niej wykonujemy 10 max glębokich przysiadów-ramiona wiszą wzdłuż tułowia.
Uwaga-znaleść takie miejsce,gdzie bezpiecznie można się przewrócić do tyłu.:)

d.aspekt wytrzymałościowy - 10 dzień dobry bądź MCNPN ze sztangą równą wadze ciała

e. aspekt dynamiczny - skok obunóż na podest/stopień/krzesło/itp w wys 40cm

f.aspekt siłowy -10 przysiadów z ciężarem własnego ciała na sztandze (kobiety 50 % CC ) ,głębokość przysiadu poniżej linii równoległej ud.

g. aspekt wizualny - zdjęcie w najlepszych gatkach - ocenia płeć przeciwna z naszego działu


Chyba, że eliminacja tuczników jest Twoim celem Masti, myślę, że propozycja warta rozważenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9

fan - dajesz - zobaczymy na co Cię stać



Nie wydaje mnie się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanslaska
Proponuję drugi zestaw eliminacyjny dla słoniowatych bez predyspozycji cyrkowych:

Preludium Konkursu Przysiadów 2017

1. W konkursie-jak zawsze może wziąć udział każdy,bez względu na wiek ,stan zaawansowania i płeć .
I oczywiście nie musi być z działu + 35 :)

2.Termin pierwszego etapu-zwanego Preludium - od dziś do 30 września

3.Zadania do wykonania:

a .-aspekt medyczny -każdy oświadcza, że jest zdrowy

b.aspekt sprawnościowy - ćwiczenie sprawdzające siłę mięśni brzucha - zakładamy na sztangę 200% masy ciała,układamy jak do przysiadu tylnego, ściągamy ze stojaków prostując się i stoimy przez 5s. Kto ma słaby core nie ma co ryzykować dalszego udziału

c.aspekt techniczny: stojąc ok 5 cm od ściany(palce stóp)-twarzą do niej wykonujemy 10 max glębokich przysiadów-ramiona wiszą wzdłuż tułowia.
Uwaga-znaleść takie miejsce,gdzie bezpiecznie można się przewrócić do tyłu.:)

d.aspekt wytrzymałościowy - 10 dzień dobry bądź MCNPN ze sztangą równą wadze ciała

e. aspekt dynamiczny - skok obunóż na podest/stopień/krzesło/itp w wys 40cm

f.aspekt siłowy -10 przysiadów z ciężarem własnego ciała na sztandze (kobiety 50 % CC ) ,głębokość przysiadu poniżej linii równoległej ud.

g. aspekt wizualny - zdjęcie w najlepszych gatkach - ocenia płeć przeciwna z naszego działu


Chyba, że eliminacja tuczników jest Twoim celem Masti, myślę, że propozycja warta rozważenia.



a jeśli nie to ja to bym wnioskował, żeby przed następnym konkursem np na podciąganie czy na inne cyrkowe sztuczki był etap zerowy w którym trzeba zrobić przysiad z 200kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg

a jeśli nie to ja to bym wnioskował, żeby przed następnym konkursem np na podciąganie czy na inne cyrkowe sztuczki był etap zerowy w którym trzeba zrobić przysiad z 200kg


Masti; Pif paf, trafiony zatopiony
Czołgu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Masti a tak na serio, rozumiem że chcesz jakoś wyrównać szanse itp. Ale wydaje mi się, że o wiele lepszym wyjściem by było zrobić dodatkowe punktowanie za każdy aspekt. Przykładowo jeśli mielibyśmy zrobić 10 przysiadów z maksymalnym ciężarem to dodatkowo każdy spełniony aspekt to +10kg do wyniku.
Bo w tym momencie to trochę wygląda tak, jakbyś ogłosił konkurs skoków narciarskich, w którym udział mogą brać wszyscy ale do skoku będą dopuszczeniu tylko którzy wbiegną na skocznie w minutę, założą kombinezon stojąc na jednej nodze, potrafią zapiąć buty bez patrzenia i nie mają wady wzroku. Może powyższe umiejętności przydają się skoczkom ale wcale nie są niezbędne do oddania skoku


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-09-11 18:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak wykonalne i to w krótszym czasie.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to tak z przyzwoitości.

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez spiny

Następny temat

Jezoo - road to double 40

WHEY premium