SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
jezoo
Panowie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tym boju - a jezoo zawsze ma asa w rękawie aby szczeny poopadały. Do końca miesiąca jest czas więc zapewne poprawie dla ucieszenia Waszego ego. To był tylko filmik testowy jak to wychodzi czasowo. Co do sprężynowania to też jest zakazane w przysiadzie - Fans wie to najlepiej. Do końca miesiąca jest duuuużo czasu


No cóż, ja asa w rękawie nie mam, ale przecież nie będę się ścigał z 15 lat młodszym zawodnikiem. Mogę jedynie przerwy wyeliminować i w ten sposób skrócić czas. W sumie trochę mnie te przerwy z rytmu wybijały
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
_Szajba_
jezoo
Panowie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w tym boju - a jezoo zawsze ma asa w rękawie aby szczeny poopadały. Do końca miesiąca jest czas więc zapewne poprawie dla ucieszenia Waszego ego. To był tylko filmik testowy jak to wychodzi czasowo. Co do sprężynowania to też jest zakazane w przysiadzie - Fans wie to najlepiej. Do końca miesiąca jest duuuużo czasu


No cóż, ja asa w rękawie nie mam, ale przecież nie będę się ścigał z 15 lat młodszym zawodnikiem. Mogę jedynie przerwy wyeliminować i w ten sposób skrócić czas. W sumie trochę mnie te przerwy z rytmu wybijały


No Szajba nie przesadzaj, to co ja bym musiał powiedzieć . Jak dla mnie to Ty masz pełne rekawy asów i co jakiś czas jakiegoś wyciągasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodzę się z Jsdolan5. Na pewno dałbyś radę się zmieścić w czasie. Wystarczy mieć chęć i determinacje - prawdziwy trening zaczyna się w głowie a nie w mięśniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chylę czoła przed każdym któremu się chce coś robić, a szczególnie przed starszyzną która nie dość że chce i robi to mocno motywuje

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba może to Cię zmotywuje

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_

No cóż, ja asa w rękawie nie mam, ale przecież nie będę się ścigał z 15 lat młodszym zawodnikiem. Mogę jedynie przerwy wyeliminować i w ten sposób skrócić czas. W sumie trochę mnie te przerwy z rytmu wybijały


Ze mnie zawodnik jak z koziej ci... trąbka. Uczę się na bieżąco tego co Wy robicie o wiele dłużej ode mnie.
Co z tego, że jestem 15 lat młodszy. Jesteś o wiele lepszy od tych, którzy są młodsi również ode mnie. Wiek to tylko liczba, czego doskonałym przykładem jest Ojan czy Masti. Spójrz na Ojana, zrobił ode mnie o wiele lepiej brzuszki na drążku i Ty zapewne też zrobisz to lepiej ode mnie. Nie pozwól sobie wmówić, że jesteś gorszy od kogokolwiek.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30547 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131046
Było dużo ciężej niż na drążku

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
napisze tak ... nie nie bede tak pisal
jedyne co moge zaliczyc to ... cisnienie
TYLE NA TEMAT
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Brawo Ojanie. Różnica w zrobieniu z podparciem pod plecy lub bez podparcia jest kolosalna

Nie wiem czy to jeszcze wznosy czy już CF
Zaliczamy czy nie?


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30547 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131046
Szajba - oczywiście, że zaliczamy
Widzę, że tak jak u mnie po 40p zaczęło być ciężej
Bardzo wysokie były te podnoszenia kolan (prawie do końca )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez spiny

Następny temat

Jezoo - road to double 40

WHEY premium