SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VanilliadaH rozpoczęcie RZEŹBY/ podsumowanie str16

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
albo to też reakcja na białko...ja tak miałam jak piłam białko SFD...

co do chleba - stał najpierw 5 godzin - dodałaś mąkę i wodę dość ciepłą, potem 8-10h (woda+mąka)i na koniec 3 godziny (woda+mąka)??
znowu dodałaś mąkę i wodę, odczekałaś chwilę, wymieszałaś, wypełniłaś blaszki i dałaś kilka godzin żeby chlebek urósł?? i dopiero wstawiłaś do piecyka??

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-02-16 18:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
początki kuchcenia są trudne ile to nie udanych placków musiałam wyrzucić... praktyka czyni mistrza

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ciasto powinno być gęste i kleiste a im więcej wody dasz tym chleb będzie bardziej zbity i po upieczeniu może wyglądać zakalcowato. Nie dolewaj więcej wody - stój tak jak w przepisie a na pewno się uda Ale też trzeba pamiętać, że chleb na zakwasie nie będzie tak lekki i suchy jak biały pszenny

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Mi im ciasto bardziej wodniste tym bardziej zakalcowate wychodzi, tzn jak przekroczę pewną granicę rzadkości to wtedy ma tendencję do siadania. Najlepsze jest konsystencji cementu nie glina, ale nie błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Robiałam jeszcze inaczej, teraz już nie pamiętam co pokolei. Może po prostu ominęłam coś i nie wyszło. Ciasto zanim przełożyłam do brytfanki było strasznie ciężkie i trudne do mieszania. Pożyczam od koleżanki maszynę do pieczenia chleba, może to ułatwi sprawę Mali, czy ta reakcja na białko przeszła Ci po jakimś czasie? Też o tym myślałam, ale kupiłam polecane białko na które nikt się nie skarżył więc nawet nie pomyślałam że mogłabym mieć jakąs nietolerancje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
podglądam Twój dziennik i tak się zastanawiam czy może te problemy żołądkowe to nie jest reakcja na zwiększenie białka w diecie. Pisałaś, że nie lubisz mięsa bo się źle po nim czujesz. Też miałam takie odczucia próbując podciągnąć mięsne źródła białka i pomogło mi picie wody z octem jabłkowym lub cytryną przez posiłkiem - ale musiałabyś doczytać na ten temat, bo ja to trochę intuicyjnie włączyłam ten sposób do diety (gdzieś kiedyś o tym czytałam, ale nie wiem czy to było wiarygodne źródło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Podsumowanie tygodnia
Waga nie drgnęła, wymiary zmniejszyły się tam gdzie nie trzeba czyli w biuście -2cm i pod biustem -2cm. Reszta nie ruszyła, wręcz przeciwnie, mam wrażenie że mój brzuch wygląda gorzej niż przed rozpoczęciem diety . Cały czas jest wypchnięty jakby do przodu, wypchany. Odstawienie płatków owsianych chyba nic nie zmieniło. Spróbowałam nie jeść mięsa dwa dni, też bez różnicy. Mleka piję bardzo mało, nawet przestałam jeść twaróg. Nie wiem w czym może tkwić problem. Białko z prochu jem dopiero od tyg, już wcześniej brzuch był.
Na siłowni cały czas słyszę że ćwicząc wg swojego planu zwiększe mase i będę napompowana. Dordzają mi żebym robiła więcej powtórzeń małymi ciężarami, że tak się robi na rzeźbę a mój plan jest na zwiększenie masy

Wczorajszy trening to 40min na bieżni.
Dzisiaj trening siłowy:
Rozgrzewka 10min na bieżni
1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 2x15 4kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 2x15 4kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 2x15 6,25kg
4. Wyciskanie sztangielek siedząc 2x15 3kg
5. Prostowanie tułowia na ławeczce 2x15 30
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 2x15 3kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 2x15 25kg
8. Prostowanie nóg siedząc 2x15 20kg
9. Uginanie nóg leżąc 2x15 20kg
10. Przywodziciele na ginekologu 2x15 25kg
11. Odwodziciele j.w. 2x15 20kg
12. Wspiecia na palce 2x15 30
Po treningu 10min na bieżni.

Wrzucam miskę z wczoraj i dosyć ubogą z dzisiaj.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
barriguda piję ok. 1,5l wody z cytryną i imbirem dziennie, też przed posiłkami. Do tego mnóstwo zielonej herbaty. Warzyw nie wliczam, ale zawsze są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
O tym czy jesteś na masie/redukcji/rzeźbie decyduje przede wszystkim dieta. Są arty na tym forum gdzie przeczytasz, że mniejsza ilość powtórzeń z większym ciężarem jest na masę ale na takiej kaloryczności jaką Ty masz jak chcesz masować? Powinnaś mieć +200 kcal więcej do swojego dziennego zapotrzebowania, a czasami nawet i więcej.
Jesteś tutaj krótko. Zmieniłaś sposób odżywiania co też wpływa na organizm. Musisz dać mu czas żeby się przyzwyczaił.. Może coś pod kątem ww Cię wydyma? Mi przeszkadzał np. chleb razowy.

Tak nawiasem, osobiście wolę robić mniej powtórzeń i pracować z większym ciężarem progresując w trakcie treningu niż siedzieć 1,5-2h na siłowni i machać bez sensu ciężarkami .


Zmieniony przez - Monia.W.B w dniu 2013-02-18 05:41:48

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Wrzucam miskę z dzisiaj. Bez treningu, bo byłam przemęczona po całym dniu.
Jutro bez chleba, płatki wracają. Jestem trochę zdemotywowana bo jedząc śmieci miałam bardziej płaski brzuch niż teraz, częściej chodziłam do totalety i nie miałam żadnych problemów brzuszno-jelitowych. Wiem, że mój organizm przechodzi zmiany, ale po 3 tyg. ćwiczeń i porządnego jedznia powinien już się przezwyczaić, liczyłam na to że po takim czasie zobacze jakąkolwiek miłą zmiane.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie cm w udach i biodrach. Pomocy!

Następny temat

chciałabym schudnąć

WHEY premium