SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Underek - coraz dalej do mety

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Wczorajsze wybieganie strasznie mnie zmęczyło. Od samego początku miałem ciężkie nogi, pogoda nie pomagała ( około 25 C ). Dzisiaj nie jest lepiej, na szczęście opaski pomagają i nogi wracają do żywych ale ciężko było wstać o tej 5:00.

Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na regenerację chętnie poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
ruch, ja jezdze wszedzie rowerem, dodatkowo zimne prysznice (naprawde zimne), treningi oddechowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
W czwartek miałem doła, trening niezrealizowany. Nie wiem czy to wina pogody czy kolejnego ciężkiego dnia w pracy ale oby jak najmniej takich dni.

Bieg firmowy czyli 10 km. wyszedł całkiem dobrze ale moje samopoczucie w czasie biegu było straszne. Mięśnie sztywne, prawa stopa bolała. Pierwsze 5 km. weszło w 21:53 druga piątka w 20:52 Czasowo nie ma powodów do narzekania ale stawiałem na dużo lepsze samopoczucie.

Jeśli są chętne osoby na wspólny start w Nocnym Półmaratonie we Wrocławiu to proszę o info. Treningową rozpiskę na najbliższe tygodnie wrzucę we wtorek.

@FighterX: chyba już kiedyś pytałem o treningi oddechowe ale będę wdzięczny za więcej info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Też czasem miewam doła i to bez przyczyny. To chyba pogoda tak na nas wpływa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
@ronie220: Oby tak było

Wczorajszy trening mnie wykończył do tego stopnia że musiałem chwilę posiedzieć na bieżni. Weszło 5 x 600 m.po 4:00 + (bez przerwy ) 300 m. po 3:49 na początku około 2km. rozbiegania z rosnącą prędkością do docelowej na ostatnich metrach. Schłodzenie w postaci 10 min. na orbitreku i rozciąganie. Co dziwne nogi dzisiaj są w dobrym stanie.

Nie spodziewam się cudów ale ostatnio jem Ashwagandhande(?) sporo stresów w pracy i te ostatnie spadki mocy zwłaszcza wieczorem znacząco wpływają na moje życie. Ktoś stosował dłużej niż miesiąc, może coś powiedzieć o faktycznych efektach?



Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-05-23 13:45:06

Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-05-23 13:46:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Wczoraj zrobiłem sobie kolejne badanie składu ciała niby bez wielkich zmian ale spadły mięśnie a jest więcej tłuszczy woda jest na zadowalającym poziomie http://imgur.com/a/hWeWh 
Zdecydowanie dieta powinna się poprawić.

Co ciekawe regeneruję się coraz lepiej a wejście na 4:10/4:00 wychodzi mi coraz lepiej.

Wczorajszy trening to rozbieganie 2 km. 2,5 km. 4:10 + 1 km. 4:00 + 2x 500 m. 3:49 oraz 20 min na orbitreku. Kolejna godzina to:

na 2 dwie osoby jedna trzyma planka druga ćwiczy
200 swing
100 triceps KB
200 goblet squat
100 push up + KB
200 sumo dl hp



Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-05-25 07:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Weekend to 11 km. razem z 1 km. rozbiegnia wszystko w masce. Tempo średnie 4:40
Dzisiaj zrobiłem 1,5 km. Na bieżni lekkoatletycznej ( bez maski) ale to była mordercza praca. Zero cienia tylko ciepły wiatr i temperatura zbliżona do 40 stopieni.

Ogólnie jestem zadowolony. Nadchodzący tydzień to przygotowanie do startu na 10 km. ( zapowiada się podobna temperatura) a później to już nocny półmaraton we Wrocławiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
Gdzie ty Underekk trenujesz, że masz 40 stopni :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
AMYD
Gdzie ty Underekk trenujesz, że masz 40 stopni :)?


Pod Wrocławiem, termometr w słońcu pokazał 38 ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioslarz

Następny temat

Dziennik treningowy - redukcja 2017 Cel Ultrachojnik

WHEY premium