SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Underek - coraz dalej do mety

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
FighterX
Jak jesteś chory nie warto ćwiczyć. Mam "problem" z sercem przez to, że ćwiczyłem jak byłem chory, dlatego nauczyłem się, że w trakcie choroby lepiej się wyleczyć, a później wrócić do treningów. W trakcie choroby ani solidnie nie poćwiczysz ani się nie wyleczysz.


Święta prawda

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
@FighterX: dieta paleo jakoś do mnie nie przemawia. Kiedyś próbowałem ale dziwnie się czułem i brakowało mi mocy.

@ronie220: na szczęście od tego czasu wszystko jest dobrze. Żadnych problemów, nawet zatoki dają mi żyć.

Dzisiaj wpadło 28,40 km. Więcej informacji jutro.

Niestety po biegu pojawił się problem. Dziwny kolor moczu. Taki lekko rozwodniony sok z buraka. Piłem go na około 3 h przed biegiem ale po biegu jeszcze nigdy tego nie miałem. Efekt odwodnienia?




Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-04-15 23:01:36

Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-04-15 23:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
jak masz nieszczelne jelita, to po wypiciu soku z buraka sikasz na czerwono,
pamietaj, ze Twoj organizm musi sie przystosowac do korzystania z tluszczu, to nie jest tak, ze od razu przeskakujesz na lepsze korzystanie z tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
FighterX
jak masz nieszczelne jelita, to po wypiciu soku z buraka sikasz na czerwono,
pamietaj, ze Twoj organizm musi sie przystosowac do korzystania z tluszczu, to nie jest tak, ze od razu przeskakujesz na lepsze korzystanie z tluszczu.


To trwało ponad miesiąc. Przez tyle czasu powinienem czuć jakieś efekty.

Mam nadzieję że to nic poważnego z tym jelitem. Przed maratonem czeka mnie jeszcze ekg więc pogadam z lekarzem na ten temat jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
miesiac moze byc za malo by sie zaadaptowac, kazdy inaczej sie adoptuje do tego typu diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Wczorajsze bieganie. Powiem szczerze że nie jestem pewien czy dałbym radę przebiec kolejne 10 km. Może to efekt zmęczenia z całego tygodnia ale chciałbym jeszcze raz przebiec podobny kawałek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
To jedziemy dalej z treningiem. Wczoraj wpadło rozbieganie 4 km ( około 4,45 min/km ) w masce plus 4 x 1,5 km tempo od 4:28 min/km do 4:17 min/km. Ostatnie dwa odcinki biegło się nawet dobrze ale pojawiała się kolka. Na wyciszenie 10 min na orbitreku plus rozciąganie.

Dzisiaj w planie stabilizacja - różne odmiany planków oraz ćwiczenia z taśmą treningową Domyos - jak tylko znajdę jakieś ciekawe ćwiczenia =


Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-04-20 07:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Plan na ostatni tydzień:
Niedziela 21/23 km. -- bieg z narastającą prędkością
Wtorek -- Rozbieganie 3/4 km. 8x1km; p. 3’ (4:05-4:25 min/km )
Czwartek -- Rozbieganie 6/8km P - 8x20’’; p. 90’’ raczej na koniec treningu.

We wszystkie dni stabilizacja do czwartku ćwiczenia z gumą.

Bieg jest w poniedziałek więc 3 dni na pełną regenerację powinny być odpowiednie.


Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-04-21 14:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
jeżeli bieg masz w poniedziałek, to potruchtaj w niedzielę. Ostatnio udowodniono, że lepiej lekko poćwiczyć w przeddzień zawodów niż nic nie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Zamiast biegać zazwyczaj więcej spaceruję lub wybieram rower.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioslarz

Następny temat

Dziennik treningowy - redukcja 2017 Cel Ultrachojnik

WHEY premium