SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Brooklyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
faktycznie, właśnie sprawdziłem rozpiske nadchodzących eventów. 11 luty (UFC 209) to chyba za wcześnie dla Conora w takim razie. Ciężko coś przewidzieć teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
Conor pewnie już do 145 nie chce zbijać a...
...pas by chciał zachować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Ja osobiście nie widze sensu zbijania znowu do piórkowej żeby potem ponownie iść w góre ale trener Conora przed 205 w MMA Hour powiedział że:

- John pewnie zaznaczył, że nie słyszał nawet jednego słowa od Conora o jakiejkolwiek możliwości oddania jednego z pasów mistrzowskich, McGregor opowiadał tylko o byciu mistrzem dwóch dywizji naraz, nigdy o odpuszczeniu sobie jednego z tytułów,

- Notorious w tym momencie waży mniej, niż co przy niektórych cięciach do kategorii piórkowej (!), jego diety pilnuje George Lockhart, od którego naprawdę sporo się nauczyli - Kavanagh wierzy, że teraz nie będą oni mieli najmniejszego problemu z wagą, nawet piórkową - kiedyś on wyszukiwał diety na google.com, próbowali cięcia bardzo drastycznymi metodami, teraz mają praktycznie prywatnego chefa w postaci właśnie George'a. John nie ma problemu z tym, aby Conor był mistrzem dwóch dywizji w tym samym momencie,

- Jeśli pojawiłaby się odpowiednia walka w kategorii piórkowej, McGregor bez problemu zszedłby do tej wagi

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
K_PS
- Jeśli pojawiłaby się odpowiednia walka w kategorii piórkowej, McGregor bez problemu zszedłby do tej wagi


eee... np walka z Aldo? Aldo należy się rewanż jak psu buda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Są to słowa JK, także ostateczna interpretacja nie należy do mnie

chociaż mysle, że bardziej niz o naziwsko może mogło tu chodzić o $$$ ( ? )

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jak chce zachowac pas to kolejna walka powinna byc w FW, tu nie ma dyskusji. Jak nie chce mu sie schodzic(brak motywacji/problem ze zbijaniem) to powinien zwakowac pas i wtedy szanse powinien dostac Khabib. Chyba ze bedzie chcial uderzyc do Woodleya wtedy powinni zrobic walke o pas interim Khabib vs Tony w Rosji, a w FW o pas Aldo vs Holloway/Pettis. Tylko taki przypadek imho ma sens i zaden fighter nie pusci focha. Wybranie Diaza to bedzie zablokowanie LW a to bedzie problemem bo ta kategoria jest najciekawsza. Jest oczywiscie jeszcze jedno wyjscie takie ze Conor robi sobie dluga przerwe i wtedy tez robia Khabib vs Tony o pas interim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Piekna oglądalność live

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oglądalność walki JJ vs KK fakt masakrycznie niska, ale to chyba przez to, że był przecież długi weekend i ludzie zapewne byli na wyjazdach bo już powtórka w poniedziałek była znacznie wyższa w oglądalności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
UFC 209
Conor vs Khabib
Ferguson vs Nate Diaz
Gunnar Nelson vs Nick Diaz

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium