SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0
Khabib i Ferguson to bumy, obaj nawet nigdy o pas nie walczyli a Conor ma 2 pasy..

Bo nie mogli sobie przeciwnikow do pasa wybrac
Steven0

RDA wielki forumowy GOAT, Alvarez się po nim przejechał w 1 rundzie, którego Conor zgwałcił.


RDA zgwacil Diaz'a, a ten Conora
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
https://www.sfd.pl/UFC_196:_McGregor_vs._Diaz_–_wyniki_i_dyskusja-t1108181-s96.html

Czytaj guatan od tej strony do końca. Nigdy nie zwątpiłem i potem argumentowałem czemu Conor ma duże szansę

Sorry, musiałem to znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Steven0
Khabib i Ferguson to bumy, obaj nawet nigdy o pas nie walczyli a Conor ma 2 pasy.
RDA wielki forumowy GOAT, Alvarez się po nim przejechał w 1 rundzie, którego Conor zgwałcił.
.


Conor wielki forumowy GOAT, Diaz go najpierw ośmieszył, a potem przegrał wałkiem sędziowskim, a takiego Diaza RDA zmasakrował
2

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263191
Diaz przegrał wałkiem sędziowskim hahahaha
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
szkoda pisać dupy ich bolą, że Conor mistrzem 2 kategorii wagowych, które blokuje i chvja mu mogą zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A Alvarez zmasakrował RDA, który zmasakrował Diaza. Naprawdę ktos jeszcze uprawia mma math? Steven i annihilus, nie róbmy tego


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-11-15 16:47:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Stivi zaczal To teraz Diaz musi zmasakrowac Alvareza zeby zrobilo sie koleczko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Dremor
https://www.sfd.pl/UFC_196:_McGregor_vs._Diaz_–_wyniki_i_dyskusja-t1108181-s96.html

Czytaj guatan od tej strony do końca. Nigdy nie zwątpiłem i potem argumentowałem czemu Conor ma duże szansę

Sorry, musiałem to znaleźć


widzialem juz, nawet mialem wkleic fragment analizy i zaproponowac wykupienie domeny "hajking.pl", ale za bardzo wkrecilem sie w MEGA KRECENIE BEKI i trollowanie tych hejterkow (zwlaszcza jednego).

ja sam nie wiem, mysle, ze troche watpilem, ale boje sie sprawdzic. NIEWAZNE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Nie mam nic przeciwko żeby Conor sobie te 2 pasy tryzmał, pod warunkiem że będzie ich bronił z zasługującymi na TS'y zawodnikami

Ludzie, którze osiągają coś uprzywilejowaną i ułatwioną z góry drogą mi nie impnują, naprawe takie dziwne?




Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-11-15 16:51:29

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Alvarez już jest zmasakrowany, Aldo do tego czasu jest w depresji.
RDA miał styl na Diaza, Diaz imo pokonałby także Alvareza (chociaż tu 100% pewności nie mam). Conor pokazał mega skilla w walkach z Diazem, bo widać było, że ma problemy z większym mańkutem. Conor niskie kopnięcia nie mają tyle mocy co kopniaki RDA i dlatego nie wystarczyły. No i Conor nie ma takich zapasów i parteru. McGregor to przede wszystkim bokser, ale obecnie jest wszędzie dobry i ma dobry TDD.
W 155 Conor ma przewagę, bo Diaz będzie zrzucał sporo kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium