SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dziwne ze nikt z was jeszcze nie poruszyl FW. Rozumiem ze pas bedzie u Conora na stale i dywizja idzie do likwidacji ? Teraz Conor bedzie mial przerwe (dzieciak), wroci na Diaza, czyli nastepna walka mozliwa w FW za 9 miesiecy ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Aldo gra teraz w piłke, jest na emeryturze, Conor nie ma tam po co wracać i się odwadniać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Musi zwakowac, to nie ma sensu


Zmieniony przez - grind w dniu 11/15/2016 5:44:47 PM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
#unika Frankiego Edgara!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
jak wyzej, nie ma juz FW.

Mendesa zawiesili, Aldo zakonczyl kariere i gra sobie spokojnie w pilke na copacabanie, Siver jest w LHW, jedynie z Hollowayem nie wiadomo, co zrobia, ale pewnie pojdzie do LW po prostu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
annihilus
Panie, idz pan w w chuy z taka argumentacja, zero logiki i trzymania sie jakichkowleik zasad. Albo UFC to powazna organizacja i no kvrwa utrzymuje jakieś standardy przyznawania title shotów i nagradzania nimi ZASŁUGUJĄCYCH, albo niech idą w stronę cyrku, gdzie się połączy z KSW i na jednej gali walczy Conor z Popkiem, Bisping z Mamedem, Pudzian z Lesnarem, a kobieta z brodą z człowiekiem wystrzeliwanym z armaty na trampolinę, a DVD James Thomson będize komentatorem. Hendo-Bisping to był taki sam wal w stosunku do Rockholda / Romero / Weidmana, jakim byłby Conor - Diaz 3 w stosunku do Khabiba / Fergussona.




Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-11-15 17:00:17

100% racji. Albo robimy cyrk albo poważną organizację. Piórkowa została przez Conora zablokowana. W lekkiej też się burdel robi. Z Bispingiem, który dostał Henderson lol 13 w rankingu (to prawie tak jakby Janek walczył o pas z Cormierem). Hendo miał swój prime, był młodszy to wtedy mógł korzystać z okazji i go zdobyć. Conor też niezła beka, tak jak Khabib mówił. Klepał na początku roku, a pod koniec dostaje walkę o pas, jednocześnie trzyma ten pas w piórkowej, żeby się hamburgery i irole onanizowały, że GOAT i dwa pasy ma, których ani razu nie obronił.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie tylko hamburgery i irole, daleko szukac nie trzeba, sa kilka klas wyzej

GOAT przemowil:

"- Nie wiedziałem, że Conor McGregor jest niepokonany i że panował przez 20 lat jako mistrz świata w pięciu różnych kategoriach wagowych - skomentował sprawę w rozmowie z TMZ "Money" Floyd. - Skoro mówicie, że on jest Mayweatherem MMA, to próbuję zrozumieć, dlaczego.

- Czy on kiedykolwiek zarobił 300 milionów dolarów w jeden wieczór? Czy zarobił kiedyś 100 albo 70 milionów? - dopytywał Amerykanin. - Oczywiście możecie sobie mówić, że on jest Floydem MMA, ale to po prostu nie będzie prawda.

- Ja jestem żywą legendą. Poświęciłem dla boksu lata ciężkiej pracy. Pot, krew i łzy. Miałem ze sobą wspaniałą drużynę i miałem znakomitą passę, a teraz nadszedł czas Conor McGregora, by zrobił swoje - ale nigdy nie porównujcie Conora McGregora do mnie. To kompletny brak szacunku! - stwierdził były król rankingów P4P, dodając: - Ja jestem słoniem. Słoń jest tak duży, że nawet nie widzi mrówek."

W pojedynku na ego Floyd vs Conor 1:0


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-11-15 18:52:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mikel-
Dziwne ze nikt z was jeszcze nie poruszyl FW...
Ja poruszyłem.
Wg mnie do miesiąca, rocznica zdobycia pasa, UFC powinno wyznaczyć walkę o pas.
Albo będzie to obrona Conora i tym samym zachowuje on pas.
Albo niech się biją inni, tym samym jest posiadaczem tylko pasa lekkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dokladnie. Jak Conor nie zejdzie, a Aldo faktycznie gra w pilke to niech walka na UFC 206 Holloway vs Pettis jest o pas. Szybkie i proste rozwiazanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium