SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
zabstyl
a wiesz mordo jak sie bawią między sobą małe niedźwiedzie?


Wiem, mordo. Chodzi mi o trzymanie na lancuchu.
Nawet psa nie nalezy trzymac na lancuchu.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to pardon monsieur
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Musza go trzymac na lancuchu. Tylko Khabib go umie spacyfikowac, jak by poszedl na lunch to niedzwiedz by wszytskich pozabijal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
mikel-
Musza go trzymac na lancuchu. Tylko Khabib go umie spacyfikowac, jak by poszedl na lunch to niedzwiedz by wszytskich pozabijal.


Druhu, widze ze humor dopisuje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ktoś tu pisał że Romero nie porywa.

Romero będzie mistrzem MW i ma szanse wyczyścić dywizje. Przed walką z Weidmanem też go prawie wszyscy skreślali i nie doceniali, chyba tylko ja i Dremor pisaliśmy że Romero zaskoczy. Yoel ma najlepsze zapasy w dywizji (ok, Weidman go obalił parę razy, ALE nie potrafił utrzymać na glebie, a Weidman ma zayebiste zapasy i bardo dobry grappling - starty w ADCC, za to Romero jak obalił Weidmana to już go nie puścił z gleby i bezlitośnie obijał + zdobył plecy i prawie zapiął duszenie), a stójce niesamowicie niebezpiecnzy - niesamowita dynamika i KO power. Nie znam drugiego takiego zawodnika, który by łączył tak świetne zapasy z takim niebezpieczeństwem nokautu w stójce (Jones czy Cormier np.nie mają takiego KO powera)

Do tego gość jest jeszcze dość nieokrzesany, jakby go ktoś poukładał tak jak poukładali Woodleya wostaniej walce (zresztą są dość podobni stylowo) to możę zapanować nad dywizją. Zgwałił Machidę, zabił Weidmana, zabił Kennedy'ego, Jacare obijał jak amatora póki miał gaz, 6 efektownych KO/TKO na ostatnie 8 walk w UFC, a ktoś tu pisze ze nie porywa do tego mega fiza, mega warunki, mega dynamika i aż miód popatrzeć jak się rusza w oktagonie. Nie porywa to chyba Conor

Superfighty z Romero jakie marzyłbym zobaczyć:
1) Romero - Woodley : dwóch mega dynamicznych dzików z dobrymi zapasami,. jeszcze jak Romero będzie miał pas to wogole walka przechuy
2) Romero - Rumble: jak wyżej
3) Romero - Cormier : ciekawe kto by kogo zapaśniczo stłamsił

Murzyni to jednak mają gen. Nie ma białych zawodników z taką dynamiką i yebnięciem jak Romero / Woodley / Rumble, chyba tylko Fedor dawał radę w swoim prime


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-11-28 22:41:54

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
serio widzicie to, że Khabib dotrwa bez kontuzji do walki z Conorem? 5 razy się rozsypie patrzcie co się dzieje z Cainem, DC, Rockholdem czy kiedyś z Joshem Thomsonem, oni tam trenują jak pop******eni.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-11-29 00:04:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mowil ze zmienil niektore etapy treningu zeby kontuzji nie lapac, zobaczymy. Ja mysle ze dotrwa, pytanie jak bedzie wygladal po 5 rundach z Tonym, oby z tego bez kontuzji wyszedl.

Tony przemowil:

"Nie zajmuję się i nie boję się absolutnie nikogo, kto nie mówi o mnie. Ten gość nie chce mieć ze mną nic do czynienia. Został pobity przez gościa z 5. miejsca, Nate’a Diaza. I nagle wszyscy opowiadają, że jest najlepszy, najlepszy, najlepszy.

– powiedział Ferguson.

Stary, dostałeś lanie od numeru 5., a ja jestem numer 2. i 3. Jestem jedynym nazwiskiem, którego nie odważyłeś się wymienić. Ale to wróci do ciebie i uderzy cię mocno.

Teraz daję ci drobne fory. Korzystaj z rodzinnego życia, rób swoje, ciesz się życiem. Masz kasę, wydaj ją, zrelaksuj się, ciesz się tym czasem. Podczas gdy ty będziesz to robił, ja i moja ekipa będziemy siali tu rozp******. Potem przejdziemy do następnego etapu i gdy w końcu wrócisz, zaoramy ci tyłek."

To zupelnie jak my z grindem caly czas dajemy #teamConor fory


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-11-29 05:24:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No i ma rację
1

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No i takiego gościa trzeba. Przynajmniej wyjdzie i spusci lomot Rudemu, a nie przegra w szatni...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dla mnie Fergusson ma cos nie tak z glowa Podobnie jak bracia Diaz. Ale to dobrze, tacy sa najlepsi, na pewno nie przegra tego w szatni
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium