SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Hmmm ok

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tak to jest bez watpienia dobry omen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Syneczkowie, moja skutecznosc obstawiania jest 60% wiec spadac

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Spoko, tu już nie chodzi o skutecznośc obstawiania, tylko obstawiania na Conora:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Od dluzszego czasu jestem zdania ze tu akurat by rudy wygral. Widzac Kebaba w stojce nie moge byc innego zdania. Oczywiscie nie jest bez szans z tymi zapasami ale nie sadze

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 319 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10829
Licze bardzo mocno na pojedynek Ferguson vs Conor, chociaz Conor jest teraz na fali (tzn od dawna, ale teraz to juz w ogole) i cos czuje ze dadza czas Conorowi na przygotowanie sie VS Woodley o trzeci pas, medialnosc/kasa byla by przeogromna. Wtedy Khabib vs Ferguson, jedyny problem z pasem 145, znowu Dana musial by zastopowac dywizje, zeby Conor utrzymal pas do walki z Woodleyem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Sadze ze tej walki to bardziej by chcial Tyron niz Taczbut.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
easy money dla tyrona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Niasmowita gala

Byłem pewien, że Romero zaskoczy. Ludzie tu pisali, że Weidman ma lepsze zapasy pdo MMA, nie mam pojęcia na jakiej podstawie Chris beskutecznie probówał obalać Romero, a Romero posadził go 2 razy na glebie z dziecinną łatwością i jeszcze to zaj**iste przeskoczenie za plecy. Do tego jeśli chodzi o stójkę - Chris jest statystyczny, Yoel zayebiscie dynamiczny, Weidmanem schodził ta głową tak nisko i wystawiał ja do przodu ze aż się prosił o to kolano. Romero to bestia i moze zdominować tą kategorię wagową.

Conor - Alvarez, masakra. Tus ię pomyliłem w typowaniu, choć to pewnie dlateog ze Conora nie lubię, a Alvareza mało wcześniej śledziłem Jednak nie widzę Conora z Kebabem (choć pewnie do teog nie dojdzie, bo sobie Conor wybierze wygodnego przeciwnika) ciągle uważam że zapasy Conora ssają pałę, a jego potencjalna walka z Tyronem o której tu psizecie to jakaś avbstrakcja - roznica wagi i altetyzmu to przepaść, poza tym zobaczcie że Conor potrzebował czasu żeby się do LW przywzyczaic - dopiero w ostatniej walce wygladał znakomicie, z Diazem wygladał w obu walkach słabo / przeciętnie.

Woodley świetnie zawalczył, Thompson zawiódł. Tzn zawiódł w takim sensie, że walczył schematycznie i bez pomysłu jak to skonczyć, natomiast dał radę tym że przetrwał burzę, pokazał serce do walki i dał wyrównaną walkę z mistrzem. Woodley to jednak besti, marzy mi się superfight Woodley - Romero Dwóch nakoksowanych, dynamicznych dzików z KO power.

Khabib do przewidzenia, choć 1 runda pokazała, że wcale nie jest nie do pokonania

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263193
annihilus - Conor z Diazem nie walczył w LW

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium