SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4536 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263191
Inna komisja - inne zasady, tak przypuszczam

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety, no ale co zrobić, mają zryte przepisy i trzeba tego przestrzegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
60 dni to chyba jednak nie jest jakaś tragedia

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Conor McGregor's manager says they are willing to entertain an offer from the WWE
foxs.pt/2gBQO5H
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oby Conora w WWE nie było i żeby na gadaniu się skończyło

Imo w stójce by mu Anderson naj**ał (Rockholdowi, prime vs prime), obecnie Anederson mógłby mu w stójce naj**ać i Rockhold nie ma wybitnych zapasów, ma dobre, ale nie zaj**iste i nie ma szybkich wejść w nóg na Andersona. Jakby Rockhold obalił to by go pewnie zdemolował z góry, ale w stójce byłaby to ciekawa walka. Imo jak Spider dostanie Kennediego to stawiam na Andiego.

Andiego każdy skreśla, ale szczęka mu jeszcze do końca nie poszła tak samo refleks itp. Imo to wciąż top 10 (już ofc nie top 1, ale top 5-10 jak najbardziej). Cormier nawet tak lekko nie miał i wygrał na pkt a Anderson wciąż porobił na pkt lepszego boksera (Diaza) niż Rockhold (Diaz ma o wiele lepszy boks niż Luke)

kopnięcia Rockhold ma zaj**iste, ale Silva tak samo.
Z Romero najmniej widziałbym Silve (imo prime Romero>prime Silva). Romero to bestia, absolutnie z każdym w dywizji stawiam na niego po walce z Weidmanem . Myślę, że on w tym wieku może mieć swój mma prime.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-11-24 04:04:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
WWE to ogromna kasa, za samo pojawienie sie i jakis trash talk z Lesnarem banka pewnie wpadnie.

Khabib vs Tony juz prawie pewne !

Zapytany na spotkaniu z dziennikarzami w Moskwie o to, czy zaakceptuje walkę o pas tymczasowy z El Cucuy’em, Nurmagomedov nie miał wątpliwości.

Na 100%. Trwają już negocjacje, na 90% do tego dojdzie.

– powiedział zawodnik.

Dlaczego? Bo Conor jest w ciąży, musi urodzić i dojdzie do siebie dopiero w lecie. Ja nie mogę czekać do lata, przegapiłem dwa lata swojej kariery i nie chcę znów przez długi okres nie walczyć.

Nurmagomedov jest też przekonany, że sytuacja, w której teraz to Ferguson otrzymałby pojedynek z McGregorem, nie jest realny.

Nie ma wątpliwości, że Ferguson też zasługuje, bo ma dziewięć kolejnych zwycięstw z mocnymi rywalami, ale jeśli chodzi o marketing i PR, nie sądzę, żebym był niżej od niego.

Rosjanin zawsze przekonywał, że pieniądze w MMA nie mają dla niego znaczenia – sądzi jednak, że na jego starciu z Irlandczykiem UFC może zarobić krocie.

Gdybym teraz z nim walczył, mogliby stracić pieniądze. Ale jeśli pokonam Fergusona w walce o pas tymczasowy, a potem bił się z Conorem o unifikację w lipcu, poprzedzając to tourem promocyjnym w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji i Azji, wszyscy mogą zarobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nick Diaz o tym jak by sam stal w narozniku, ciekawe imho:

"Melendez jest świetny, naprawdę bystry, wie, o co chodzi, ale… są sparingpartnerami, więc stylistycznie są trochę na przeciwnych biegunach. On jest bardziej zapaśnikiem, walczy z góry, więc rzeczy, które Gilbert mu sugerował, to rzeczy, jakie Gilbert sam by robił. Natomiast to, co ja bym mu powiedział, byłoby tym, co on sam powinien był robić.

Nie mówię, że nie było pomocne mieć tam Gilberta, który dawał mu błędne wskazówki, bo wcale niekoniecznie takimi były, ale po prostu nie mógł widzieć rzeczy, które widziałem ja. To było ciężkie. Trudno było oglądać tę walkę."

"Powiedziałbym mu, żeby w ogóle nie rzucał ciosów w kierunku tego gościa, bo koleś czeka tam, patrzy i chce wszystko kontrować, więc powinieneś markować, fejkować ciosy, kiwać go. Tak się to robi. Gdybym tam był, mógłbym zmienić jego nastawienie na odpowiednie."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i z tym Romero się nie zesrajcie, bo to pretendent nr 1 teraz i 60 dni to tylko short notice w sumie wyklucza, wiadomo że normalnie skoro nie jest Donaldem Cerrone to nie zaklepią mu walki w 60dni. Poza tym Bisping i tak w styczniu pisał, że nie może i na marzec czy to kwiecień chce z nim walczyć (szacun dla Bispinga, że wziął tą walkę a pewnie miał wybór).
W sumie Bisping miał wybór między młotem a kowadłem (Romero/Jacare), wiecie czego wybrał Romera!? Bo jak przegra z Jacare to po prostu będzie, że gorszy a jak przegra z Romero to będzie, że sterydy. Po tym marnym występie z Hendersonem (z którym imo powinien przegrać) to skreślam Bispinga w starciu z nimi (chociaż ma szanse, bo ma cardio i boks a także niezłe tdd i ostatnio pokazał, że potrafi uderzyć nawet xD)

Co do Khabiba to szacun, że chce walki z Fergusonem, myślałem, że niczym Aldo będzie siedział i płakał na dupie, że chce Conora, ale ma jaja ($ Dany, walka w Rosji ME, interim i pewny TS zrobił swoje). Ciekawa walka na papierze, Khabib ma w ch** mocny grappling wątpie żeby go Ferguson z pleców poddał (prędzej porozbijał z pleców jakimiś łokciami, ale też raczej tak nie będzie). W 3 rundówce postawiłbym na Khabiba przez decyzje, ale 5 rund (Ferguson ma twardy łeb w ch**), żelazne cardio Tonego, duża przewaga w stójce, przewaga warunków, BJJ Ferguson ma lepsze więc może go na jakieś firmowe brabo złapać, ale Khabib jest w kurve trudny do poddania.

Ten pas 145 Conorowi powinni zabrać skoro teraz z Aldo nie będzie walczył i Aldo vs wygrany Pettis/Holloway no chyba, że Aldo woli w noge grać. Wszystko wskazuje na to, że nikogo nie obchodzi rewanż Conora z Hozeyem i pewnie Dana liczy na wygraną Khabiba z Tonym i będzie mega hajs za tą walkę, bo Khabib też swoich fanów ma i całkiem dobry trash talk no i zapasy, zaj**iste wejścia w nogi a z góry jest groźniejszy niż Chad Mendes. No no licze, że Conor w formie życia wyjdzie i zmiecie Khabiba czy Tonego (obaj to trudne zestawienia dla niego). Diaz też trudny matchup, RDA myślę, że trudniejszy matchup niż Eddie-chyba Conor miał z nich wszystkich stylistycznie najprostszego rywala no ale mistrzem nie bez powodu był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
szczerze mowiac nie rozumiem tego robienia bestii z Romero, prawie usnalem podczas jego walki z Weidmanem. no chyba,ze fizycznie, to zgoda.

w pierwszej rundzie nie pokazal nic poza jednym kopnieciem na tulow i szybkim wstaniem po 2-3 obaleniach Weidmana, w drugiej w stojce wciaz niewiele (1-2 fajne kopniecia i to tyle), za to zdaje sie, ze 2x obalil Weidmana (w tym ta super akcja z wskoczeniem za plecy), no ale ze zapasniczo jest bardzo mocny to w zasadzie zadna nowosc i jeszcze nie powod, zeby z niego robic jakiegos przekota. no a 3 runda trwala niecale pol minuty, gdzie wjechal kolanem w drewnianego Chrisa, ktory podjal 72 probe obalenia i sie prosil o kontre w tym stylu.

summa summarum bym sie az tak nie podniecal, bo to nawet nie byla zadna dominacja i w rundach bylo 1:1. Weidman by troche (wiem,wiem, gdyby babcia miala wasy) uwazniej zawalaczyl w 3 starciu i spokojnie mogl zgarnac decyzje z ta "bestia". jest bardzo solidny, ale poza zapasami i tym jak wyglada, to do bestii mu daleko IMO.

bestia to jest Khabib. polecam filmik z niedzwiadkiem, 30 sekund pelnej dominacji w kazdej plaszczyznie, a pamietamy, co zrobil niedzwiedz z Leo w "Zjawie". przeciez Khabib by go tam doyebal w tym lesie i by nie bylo filmu.


Zmieniony przez - gautan w dniu 2016-11-24 10:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale o to chodzi, że Romero przeciez ustawiał go pod to kolano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium