SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night: Maia vs Shields wyniki i dyskusja po gali!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


Walka wieczoru:

170 lbs: Jake Shields pok. Demiana Maie przez niejednogłośną decyzję (2x48-47, 47-48)

Główna karta:

170 lbs: Dong Hyun Kim pok. Ericka Silve przez KO (cios) 3:01, 2 runda
205 lbs: Thiago Silva pok. Matta Hamilla przez jednogłośną decyzję (2x30-27, 29-27)
205 lbs: Fabio Maldonado pok. Joeya Beltrana przez niejednogłośną decyzję (2x29-28, 28-29)
170 lbs: Rousimar Palhares pok. Mike'a Pierce'a przez poddanie (skrętówka) 0:31, 1 runda
135 lbs: Raphael Assuncao pok. T.Ja Dillashawa przez niejednogłośną decyzję (2x29-28, 28-29)

Walki w FOX Sports 1:

170 lbs: Igor Araujo pok. Ildemara Alcantare przez jednogłośną decyzję (3x29-28)
170 lbs: Yan Cabral pok. Davida Mitchella przez jednogłośną decyzję (3x30-27)
125 lbs: Chris Cariaso pok. Iliarde Santosa przez TKO (ciosy) 4:31, 2 runda
155 lbs: Alan Patrick pok. Garetta Whiteleya przez TKO (ciosy) 3:54, 1 runda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


Palharesa dodatkowo na 120 dni zawiesili

@Noolan nie róbmy sobie jaj on nie 1 ani nie 2 raz przeciągnął coś W SAMYM MMA tylko minimum 3 raz, jakoś wszyscy szybko puszczają tylko on nie puszcza!? On ma w dupie ich zdrowie a teraz całe szczęście UFC ma jego w dupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Patrick vs Whiteley - dobra walka, odsłaniali się za dużo i ładne skończenie Patricka, nieźle się cieszył, ale co się dziwić chłopak z ulicy.

Cariaso 1R bez pomysłu trochę, tylko lewym head kickiem próbował, ale potem ładnie miksował uderzenia i był bliski skończenia w parterze, nie udało się i w stójce rozbijał Santosa, który był wyczerpany już, dobre przerwanie imo

Cabral ładnie obalał głównie mając plecy Mitchella, dobry KD, kontrola na glebie, ale Mitchell miał swoje momenty prób poddań, dobry debiut Cabrala

Araujo słabe zapasy (TDD głównie), ale kondycja Alcantary jeszcze słabsza.

Assuncao vs Dillashaw wyrównana walka, ale dupy mi nie urwała - ja na remis punktowałem.

Palhares mam nadzieję, że znów zapłaci ciężkim KO za te przeciągnięte i przetrzymane skrętówki.. ale trzeba mu przyznać, że w tym jest mistrzem co dziś potwiedził odklepując Pierce'a! w pół minutki.

Maldonado cwaniaka zgrywał, dobrze technicznie boksuje, ale tj pisałem w slow motion, całkiem ciekawa walka.. nie punktowałem jej, ale wyrównana i na oko Maldonado imo wygrał.

Silva słaboo - Hamill rok temu słaaabo z kimś takim jak Hollett zawalczył a teraz się Silva męczył 2 rundy z emerytem.. szkoda, że Hamill zapasów nie użył bardziej, ale w stójce mu całkiem nieźle szło, w 3R i nawet 2R Silva był bliski skończenia, ale cardio zabrakło, niezłe leg kicki Silvy Hamill na emeryture - należy mu się. Szkoda go oglądać takiego.

Kim ładnie zaczął, presja, ale ładnie go Silva kontrował, ale 1R wyrównana nawet dla Kima, bo zdobył obalenie i kontrolował z pół rundy, ale te kolana Silvy, atak, 2xKD ze strony Silvy, już Silva obaleń bronił i Kim się wydawał zmęczony a tu Johny Hendricks style i BOOOOM

Sheilds vs Maia - wyrównana walka zapaśnicza a nawet w stójce punktowałem 2 rundy dla Mai, 1 runde dla Shieldsa i 2 rundy na remis, ale remis i dec w 2 strony mogła iść tak bliska walka, nudna, ale spoko, bo wiele pokazała o formie obu fighterów, Shields był pewnie przygotowany do zwolnienia i Joe Silve wk***ił Shields blisko drugiego TSa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palharesa powinni wyj**ać z UFC za tą przeciąganie skrętówek. Menda j**ana. Wiedział, że walka jest przegrana to jeszcze ciągnął tą Skrętówe. Wyj**ać ch**a z UFC. Mam nadzieje, że w najbliższej walce dostanie Zimne KO!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Maia nie poradził sobie z tym yeb nudziarzem Shieldsem?! No nieeeeeeeeee, Eric Silva widzę jednak przereklamowany w choy, Palhares znowu coś odyebał psychol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Palhares nie dostanie bonusu i jeszcze komisja ma się temu przyjrzeć. Możliwe, że znowu zostanie zawieszenie. Sędzia widać, że był przygotowany na takie zachowanie i bardzo szybko zareagował, co oczywiście w tym przypadku nie oznaczy, że od razu puści

Szkoda Erica, ale trzeba przyznać, że Kim zafundował mu ładne KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Bonusy po $50,000
Fight of The Night: Raphael Assunção vs. T.J. Dillashaw
Knockout of The Night: Dong Hyun Kim
Submission of the Night: None awarded


Poddanie jako jedyne na gali zrobił Palhares, ale ze względu na przeciągniętą dźwignię UFC zdecydowało, że nie wypłaci mu bonusu. Sprawą dodatkowo zajmie się brazylijska komisja sportowa (pewnie i tak nic mu nie zrobią)

W walkach Palhares'a sędzia powinien mieć pozwolenie na interwencję "z buta w łeb" w razie gdy ten będzie przeciągał.

Może UFC coś zadziała w tej sprawie. Kiedyś przecież zwolnili Renato Sobral'a za przeciągnięcie duszenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nawet fajna gala. Podobała mi się zwłaszcza walka Thiago z Hamillem, gdzie Hamill nawet nieźle sobie radził w pierwszej rundzie, ale potem coraz bardziej odstawał. Końcówka trochę smutna, Matt Hamill ledwo stał, leg kicki silvy piękne.

Beltrana trochę oszukali moim zdaniem, bo był aktywniejszy. Maldonado nie wiem co chciał pokazać - zgrywanie luzaka, Anderson Silva mode pod siatką, pogadanki w przerwach między rundami i tak dalej, ale był zbyt mało aktywny i zbytnio liczył na kontrę, w dodatku ciosy blokował twarzą. Oczywiście technicznie boksersko znacznie wyprzedzał Beltrana, ale nie zrobił mu wielkiej krzywdy.

Erick Silva potężnie dostał.

Shields przystopował Maię na drodzę do walki o pas. Bardzo wyrównana walka, bardzo wyczerpująca. Obydwaj jeszcze sporo mogą pokazać.

/edit
Właśnie. Palhares. No ładnie poddał i kosmicznie wygląda w 170, ale ten człowiek zachowuje się jak Hulk w szale bojowym. Mózg wielkości orzeszka xD

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2013-10-10 11:23:25

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Zaraz rakhu wpadnie i nas pobanuje, że obrażamy jego ulubionego zawodnika
Świeeetna wiadomość, że Palhares nie dostanie bonusu za poddanie - może to go czegoś nauczy, ale wątpię. Z buta w morde to dobra metoda w takich wypadkach, sędzia w glanach i już by od razu puszczał po odklepaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Erick Silva jak najbardziej nie jest przereklamowany, po prostu rywal też był zayebisty. Zdecydowanie najlepsza walka gali, akcje niczym z Dragon Balla zanim opadli trochę z sił! Dawno nie widziałem takiej eksplozywności
Erick trochę chaotycznie zawalczył

Główna walka to chyba najgorsza walka jaka tu była

Palhares znowu pokazał że ma zayebiste te skrętówki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Palhares to kurde potwór, szkoda, że z Jego banią nic się już nie da zrobić raczej.... Po trzydziestce.

Właściwie nikt jeszcze nigdy wyraźnie nie pobił Pierce'a w MMA a on go rozjechał w pół minuty...

Tylko po to, żeby znowu mieć zwycięstwo przesłonięte przez jego.... ograniczone horyzonty powiedzmy.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
I gdzie sa Ci co mowili ze Shields to krok w tyl dla Mai ? Super sie stalo, jakos kompletnie nie widzialem Mai z GSP.
Toquinho szok, kolejna noga jego, nie przypuszcalem ze zajmie mu to mniej niz minute.
Thiago strasznie spasiony, boczki ala Nelson.
Ericka mam nadzieje ze wyj**ia, idac tokiem rozumowania Dany, to jak polecial Fitch to Silva tez powinien. Ale KO cudowne, dawno nie widzialem zeby kogos tak dlugo zbierali, nawet Hunt chyba szybciej wstal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

Następny temat

Trening pod MMA! Najciekawsze artykuły i tematy.

WHEY premium