SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
o wodzie nie wiem, ale o tym, że na redukcji tak się dzieje, to już gdzieś czytałam,
nasz organizm przygotowuje się na zimę i woła o bardziej kaloryczne posiłki, dlatego samo rozpoczynanie redukcji jak się ma tylko trochę tłuszczu do zrzucenia zalecane jest na wiosnę, bo podobno zimą trudniej utrzymać dietę redukcyjną
ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem, trzeabby było o jakieś wiarygodne badania zahaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Vredotaa
Cru, mam nadzieję, że coś z niego będzie :-F bo uścisk ma .... a kawał chłopa. Jeszcze się biedaczek peszył jak na niego patrzyłam :-F Chciałabym za MC się wreszcie wziać żeby robić wymiennie z przysiadami.


to taki niesmialy mowisz :D Tacy sa najlepsi hehe
a jak to wyglada ze sie z nim umowilas? rozumiem ze dostalas namiary od dziewczyn i dzwonisz i mowisz ze jestes od lejdisek i ze chcesz sie umowic na trening tak?

Bo ja tez czekam na namiary na trenera i zastanawiam sie co powiedziec, co by d****a z siebie nie zrobic jak to mam w zwyczaju haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
CruellaDeMon


to taki niesmialy mowisz :D Tacy sa najlepsi hehe
a jak to wyglada ze sie z nim umowilas? rozumiem ze dostalas namiary od dziewczyn i dzwonisz i mowisz ze jestes od lejdisek i ze chcesz sie umowic na trening tak?

Bo ja tez czekam na namiary na trenera i zastanawiam sie co powiedziec, co by d****a z siebie nie zrobic jak to mam w zwyczaju haha


Neee, umówiłam się na trening personalny z siłowniowym trenerem. Obserwuje ich jak pracują z ludźmi i nie jest źle Potrzebuję, żeby spojrzał na przysiad, przypilnował przy MC i pokazał parę rzeczy na górne partie. Jakoś nie umiem się uczyć z filmików, wolę żeby mi ktoś pokazał a potem małpuję Jak poszłam pierwszy raz do trenera, to najpierw powiedziałam co chcę wzmocnić zanim zacznę robić coś więcej, kolejny raz poszłam z rozpiską w łapie żeby sprawdził czy robię dobrze. Jak już będzie mi kompletnie źle, to wtedy będę prosić o wsparcie żołnierzy Lejdis

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
hehe to masz to szczescie, ze masz spoko trenerow u siebie. Na mojej silowni to raczej odpada, w zeszlym tygodniu podszedl do mnie ten trener, ktory mi tylko na maszynach kazal cwiczyc i kazal mi robic nogi na suwnicy Smith'a, ktora okazalo sie dzieki Lejdis ze nie moge. No i sie bardzo zdziwil jak zobaczyl, ze robie wyciskanie na laweczce na wolnych ciezarach :d haha jego mina byla bezcenna :D
takze ja ide na zywiol i ide "zolnierzy Lejdis" :) :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
tylko, zeby nie wygladal jak Mr SFD, bo sie obsikam a nie skupie na technice hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Cruella- jakby przypadkiem wyglądał jak Mr SFD to po prostu nie wyobrażaj go sobie w strażackim kasku!...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Cru, pewnie, jak masz okazję to idź do polecanego trenera. Mi się udało trafić na fajnego gościa, zanim zaczęliśmy cokolwiek robić, to wypytał o stan zdrowia, sam mnie zachęcał do wolnych ciężarów tylko ja nie byłam wtedy jeszcze gotowa bardziej mentalnie niż fizycznie. Ten do którego idę teraz to raczej chwilowy zamiennik.

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-17 21:38:40

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Vredota, a wiesz może na czym polega indywidualne prowadzenie online? mam straszny problem z techniką i żadnego konkretnego trenera do korekt moich błędów...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Julietta
Cruella- jakby przypadkiem wyglądał jak Mr SFD to po prostu nie wyobrażaj go sobie w strażackim kasku!...


Wtedy sie go spytam czy nie szuka przypadkiem Pani Mikolajowej, a jak nie to moge byc hjego reniferem :D hahaha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium