SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Corum ale na to byczenie to zasłużyłaś solidnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
delfinka
Corum ale na to byczenie to zasłużyłaś solidnie ;)


Tylko że ja to ten gatunek co na dvpie nie posiedzi za długo .
W poniedziałek siłka i orka na ciężarach bo inaczej to mnie szlag jasny trafi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Dobry, pytanie logistycznie - jak trzymać miske, jak się ma w porywach tylko 500zł na życie miesięcznie na 3 osoby w tym małe dziecko .... ? Lepiej jeść mniej ale lepiej, czy więcej ale gorzej w takiej sytuacji?

(...) Przepraszam, musiałam to w końcu napisać, bo szlak mnie już trafia... . Człowiek by chciał a życie kłody pod nogi rzuca ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
podroby są bardzo tanie - wątroba, serca. są też jajka - da się kupić tanio dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
więc ja bym na te podstawie kombinowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
izumik chyba lepiej mniej a gorzej

Co do miski korzystaj dużo z podrobów, strączków, warzywa korzeniowe też zawsze są bardzo tanie i zdrowe. Dużo zup.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
sama jem cały czas jajka, bo nie mam kasy, śledzę też wątek gdzie kupić najtaniej:https://www.sfd.pl/GDZIE_NAJTANIEJ_Promocje,_nowości__wpisujemy_tutaj!-t536287-s64.html#post1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Wiem, kupuję. Jednak przygotowanie zajmuje mi dużo czasu, którym nie zawsze dysponuje, białko dopycham więc często niestety twarogiem. A jeśli chodzi o węgle, to głównie kaszy/ryże, bo z kolei z glutenem problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
izumik miało być chyba lepiej mniej a lepiej niż za dużo a byle jak.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
zawsze można przygotowywać dzień wcześniej. ja w akademiku gotowałam/smażyłam ok.24. Ludzie się zawsze na mnie dziwnie patrzyli. hahahaha.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium