SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Martucca
Cru, w przypadku chondro i artroskopii (kwestia dyskusyjna, czy ta operacja w ogóle ma jakiś sens) to działa jedno - mocny "gorset mięśniowy" wokół kolan, z naciskiem na VMO, a to są... Przysiady z ciężarem i martwe ciągi Może zajrzy tu wrong, ona to wszystko przerobiła na wlasnej skórze to Ci powie.

Co do diagnozy RZS, to ciężko jest i właściwie tylko u speca dobrą dostaniesz - poza prezentacją ogólną (specyficzne bóle stawow itd.), robi się badania krwi, tzw. rheumatoid factor test, ale i on daje jedynie 70 czy 80% pewnosci. Tak więc, jedynie doświadczony lekarz specjalista.
Jakoże mieszkasz w ciemnym kraju, wprowadź do suplementacji wit. D 1200 IU, najlepiej w formie kropli dla dzieci. Ma moc powstrzymywania progresji tej choroby.


No ja wlasnie nie chcialam artroskopii, ale moj lekarz wydawal sie byc przenujacy w tym co mowi :) Szkoda, ze po fakcie naczytalam sie tych wszystkich artykulow na temat poprzecinanych troczkow, i ze w ogole to nie jest dobra metoda. No ale juz za pozno :)

Marta, ja mieszkam w Polsce :) a witaminke D ide zaraz zakupic :) i wprowadzam od razu do codziennego spozycia :) Omege 3 zaczelam juz brac, musze jeszcze poszukac tego ektraktu o ktorym wczesniej pisalas :)

Moze wrong tu zajrzy to sie wypytam wszystkiego dokldnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Dzień dobry spamie, to mój spamowy debiut :D

Mnie DZIŚ zwierzę zaatakowało - szczur w kiblu ;x Wie ktoś jak zapobiec pojawianiu się takowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Wyskoczył z kiibla czy czail się za muszla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Czaił się w środku. Zobaczyłam go jak podniosłam klapę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
hej Tylda:) Masakra z tym szcurem, nie mam pojecia co zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Miałabym traume do końca życia. Może wlej tam coś zracego jakiegoś Kreta czy inne specyfiki zrace :) a co z nim zrobiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
tez bym miala traume
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Szczur na szczęście zwiał. Zalałam wszystko kretem i domestosem, ale boję się teraz tam zaglądać, a co dopiero usiąść. Chociaż u mnie w mieście jakiś czas temu boa komuś z kibla wylazł, więc nie jest najgorzej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
strach na kiblu siadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Hahahah z boa torebke mogłabyś zrobić a po szczerze żadnego pożytku :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium