SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
żeby tylko ubrania, są odkurzacze, szafy

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
to w ogóle jest dziwny sklep. właściwie jest tam wszystko: biżuteria, ciuchy, rzeczy do kuchni... Moja mama już chyba całą garderobę tam skompletowała :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ale jakośc mają ok, ja mam ciuchy na siłkę sprzed kilku lat i ciągle dają radę, kupowałam też jakies popierdólki (np na prezenty) i nie trafiłam nigdy lipy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
na siłce co chwilę w radiu leci reklama sklepu pewex to wchodzę i oczom nie wierzę buty relaks po 400 zł, na wsi 20 lat temu kazdy miał relaksy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Hasa wrocilas czesc spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Mleko z masłem i miodem to chyba średnio lejdioswe zwłaszcza na noc? Gardziołko jeszcze boli i katar męczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
veronia_p
Hasa wrocilas czesc spam

veronia próbuję powrócić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Relaxy chyba w Ecco jakiś czas temu widziałam za 700zł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
relaxy w wojasie tez cos koło 400, jakoś mam inne pojęcie piekne niz te całe relaksy lub emu czy jak im tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Suuupeer, bo ja wlasnie zaliczylam wtope i mam mega dola treningowego, pomyslalam o Tobie, patrze, a tu jestes. To moze sie podniose.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium