SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
KOncentorwanie na strażakach przynosi Ohmmmmmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Jasne, ze oko Czyli pochłanianie wszystkiego w zasięgu wzroku

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
cześć ladies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
a ja mam pytanie, bo za cholerę tego nie rozumiem. dot. serii rozgrzewkowych, czy są one konieczne do każdego ćwiczenia? Czy to zależy ode mnie?

bo do MC wiadomo, do przysiadów tak samo, ale czy np.: są konieczne do wyciskania żołnierskiego albo wypadów, albo chociażby uginania nóg, wyciskania na klacie...

Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-12-16 13:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
zależy od treningu Rozgrzewkowe zazwyczaj robisz przed pierwszymi ćwiczeniami na daną partię a jak robisz FBW to standardowo przed pierwszym i zależnie "jak Ci leży" to w tych co czujesz, że jeszcze machcanie Ci się przyda.
Mi bark lubi strzelać więc przed ćwiczeniami na barki zawsze robię rozgrzewkowe. Tak jak mówię - ja Ci leży i jak Tobie to odpowiada.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-12-16 13:21:00

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
dziękuję Arphiel za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1022
Dobry dziewczęta. Znikam na 2 tyg z forum, wyjeżdżam a wcześniej porządki itd itd, muszę być w pełnym rynsztunku bo po raz pierwszy od 8 lat moja rodzina i rodzina mojego chłopaka mają się spotkać. Także chciałam Wam moje drogie życzyć Wesołych , Zdrowych Świąt. Żeby następny rok dla nas wszystkich był owocny w postępy i żeby każda z nas osiągnęła to do czego dąży. Spełnienia marzeń dla Was wszystkich i najlepszego Sylwka ! Do zobaczenia po Nowym Roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Najlepszego Saeoh! się jakoś już świątecznie zrobiło ;3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Wesołych, zdrowych i udanych Świąt. Pamiętaj - nie przesadź z jedzeniem świątecznym, co by się na 2 tygodnie to nie rozłożyło.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium