SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
To w takim razie mamy stajla :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ale ja też czasami szłam biegać na siłownię w DNT, bo na zew. ciemno i straszno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
PicaPica
Ja w sumie codziennie przechodzę obok tej siłowni i wieczorem widać ludzi w środku, łażących jak muchy w smole po bieżniach. I normalnie aż chce się krzyczeć "NIE PROŚCIEJ PÓJŚĆ NA SPACER???". Na pewno taniej. Nigdy tego nie rozumiałam.

na spacerze mogliby się spocić, albo zmarznąć, a tak się jeszcze mogą polansować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
ale tak serio - jak jesteś na siłowni, to po treningu można od razu walnąć cardio na bieżni, a nie trzeba się przebierać tak, jak ja czasem do biegania (żeby nie przewiało mokrych pleców)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Prawda jest taka, ze to od razu widac kto przyszedl na trening a nie na silownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
objoetnie czy to sa DT czy DNT :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
PicaPica
Ja w sumie codziennie przechodzę obok tej siłowni i wieczorem widać ludzi w środku, łażących jak muchy w smole po bieżniach. I normalnie aż chce się krzyczeć "NIE PROŚCIEJ PÓJŚĆ NA SPACER???". Na pewno taniej. Nigdy tego nie rozumiałam.


Nie znasz się, wiesz jak to fajnie się chodzi na bieżni, jak masz do tego ekran lcd, mozesz sobie klan w tym czasie oglądać albo modę na sukces, z nawiewu delikatne powietrze schładza twoje ciało byś się nie spociła

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
no i możesz pochwalić się nowym topem za 400zł, a tak, jak ja biegam po ciemku, albo po lesie, to nie mam tak fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
mam pytanie, często mi się wiesza panel użytkownika, mam problem z zalogowaniem i tak się zastanawiam, czy jest sposób, żeby sprawdzić, czy moje wiadomości prywatne dochodzą??????????????

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ja bardzo lubię ćwiczyć w domu. Ale na początku 2013 roku chodziłam przez chwilę na siłownię, i powiem tak, na ekranie bieżni był pasjans :D :D :D Wiecie jak trudno trafić, jak człowiek biegnie :P

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium