SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Julia super:)Jakbym wzięła swoje spodnie w ciąży tez efekt byłby podobny:)na fejsie takie wrzucaja i zakomoleksiaja mi kolezanki efekt przed po i 3 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
a mi sie zaraz zdjecie Krewetki przypomina, tez miala po zrzucie takie zdjecie, mega sukces osiagnela. Sobie podczytuje jej stare dzienniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Tak, ale to trwało troszkę dłużej niż 3 miesiace .Pełny sukces, zmiana na całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
a to prawda, ale warto dla takiego sukcesu. Zreszta nie wierze w te 3 miesieczne odchudzania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Ja tak chudłam, ale nie miałam kondycji . Nie jest to zdrowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy u kogo Są ludzie, dla których szybkie (jak najszybsze) schudnięcie jest warunkiem uratowania życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sophie

Zreszta nie wierze w te 3 miesieczne odchudzania


A ja wierzę. Widziałam takie cuda, że 99% tu obecnych piskałoby o oszustwach.
Ale jak to mówią - jaki trening takie efekty. Ruda i Ann na przykładzie swoich klientek mogą potwierdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Faktycznie .U mojej babci zbili 5 kg bodajze bo serce nie wyrabiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
CruellaDeMon
Po ocenie slicznie prosze o usuniecie

Przysiad przodem -




I najwieksza porazka mojego zycia czyli wypady, ktorych poprostu nie umiem robic :D Jest gorzej niz z przysiadami hahahah

Wiec nie nazywam ich wypadami tylko masakratorem hahahah
W tym filmiku wystepuje kot jako bohater drugoplanowy:D








Ale masz fajne długie giry
wypady - to co robisz to przysiad wykroczny a nie wypady w wypadach zawsze wracasz do "pionu". Ale, co widzę przede wszystkim daleko dalej stawiaj stopę tak mniej więcej, żeby udo z łydką tworzyły kąt prosty prost jak "jesteś na dole". Kolano nie powinno tutaj wychodzić za linię palców. I nie wybijaj się z palców (noga wykroczna) tylko z pięty. Nie pochylaj tułowia masz być prosta jak byś kij połknęła I nie oglądaj się w lustrze jak ćwiczysz w sensie nie kręć tak głową.
przysiad ciężko mi ocenić z tej perspektywy ale momentami nie schodzisz nawet do poziomu a z samego ruchu to wygląda tak: lecisz w dół tak jakby bez kontroli a na dole się odbijasz - jeszcze z dużymi ciężarami, przy rekordach można korzystać z tego "odbicia" ale lepiej wyuczyć się bez odbijania tym bardziej, że teraz robisz to z cc.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
serio mozna zrucic 30 kg w 3 miesiace Bez uszczerbku na zdrowiu i jako tako po tym wygladac? Nie wiem jak cialo moze po takim ekspresie w miare dobrze wygladac, no chyba, ze ktos ma jakies genialne geny czy cos. U tych ekspresowych odchudzaczek, to glownie jojo widzialam, ale kto wie
Co innego ratowanie zycia, tu czas jest bezcenny i wyglad, to malo wazna rzecz, ktora sie mozna zajac pozniej,jak zagrozenie minie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium