SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turururu, tararam... jaki nowy, piękny SPAM! ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz sobie w tym filmie od 15:50 min, jak działa szczurołap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
z tym bykiem to niezla jazda

Szczury podobno sa mega inteligentne, w sumie to na zywca nie widzialam jeszcze szczura, nie liczac jednego bialego, co go sasiadka na ramieniu nosila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczury bystre mistrze są. Mądrzejsze i wierniejsze niż psy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
bry spamie
to i ja sie tu pokaze (pewnie nieczesto bo czasu brak)
widze ,ze o zwierzatkach milych i niemilych dyskusja
ja pol zycia z psami zylam a drugie pol teraz z kotami
wszystkie mile i dobrze ulozone
ale znam takie z ciezkimi odchyleniami psychicznymi i niestety zadne postepowanie na to nie pomagalo wiec zgadzam sie,ze w skrajnych przypadkach niestety uspienie zwierzecia jest jedynym rozwiazaniem (ale najpierw trzeba sprobowac czy to sprawa rzeczywistej odchylki czy wyuczona postepowaniem ze zwierzeciem)
szczurow i takich tam to u mnie na szczescie brak

a co do trzeszczacych kolan to trzeba sie po prostu przyzwyczaic - moje trzeszcza juz od jakis 25 lat - raz wiecej raz mniej - i z tym zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Wow, jestem pod wrażeniem. 18:28, piękne ujęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
nie pomyslabym, ze szczur moze byc wierny, ot ciekawostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Może być, miałam kiedyś szczura. Oprócz tego, że wierny, to inteligentny był bestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój ojciec spotkał się kiedyś ze szczurami pełnych rozmiarów. Jako student pracował w stoczni przy rozładunku kontenerowców. Raz przypadła im chłodnia z mięchem. Otworzyli i zaraz zamknęli. Mówił, że patrzyło na nich wiele, wiele par szczurzych oczu. Szcurów większych niż koty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo, znalazłam, czego szukałam:




Polecam całość obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Muszę pisać pracę inżynierską, więc bardzo chętnie obejrzę, nawet ze 2 razy %-D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - dieta niskowęglowodanowa

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementacji przedtreningowej

WHEY premium