SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221644

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
OBELX
barki po nogach to sobie nie wyobrażam

dokładnie ,chociaż robie na nogi tylko siady i na suwnicy to i tak nie wyobrażam sobie katować barów po tych 2 cwiczeniach ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Barki z Nogami ? To tylko Daweq da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W tym rzecz, że jas robiłem po barkach bo odwrotnie poprostu nie miał bym siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
jak dla kogos zycie to nie tylko mma i silka i musi inne dni poswiecic na reszte spraw to takie polaczenie jest ok, a poza tym nogi to tak jak napisl lord najwieksze miecho na ciele wiec aby je dobrze pobudzic w takim zestawie powinno byc trenowane jako pierwsze

a poza tym jest ciezko ale bez przedady, sprobujcie sobie nogi z plecami polaczyc, to jest hardcore



Zmieniony przez - mleqs w dniu 2012-05-17 19:03:51

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak tak to można barki wrzucić po klacie. I tak już są wtedy wstępnie przytyrane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
FBW Billa Starra gorąco polecam. Świetny trening i są postępy ciągle nie p******ąc się z niepotrzebnymi ćwiczeniami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Tam bawienie sie z jakims FBW dwa wiadra zalane betonem i jedziesz do oporu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
fbw zawsze stosowalem po dluzszych przerwach od treningow, jako wdrozenie, osobiscie jestem zwolennikiem splita, nawet w takich polaczeniach jak nogi z plecami czy klata z barami gdzie trening jest w ch** ciezki, po prostu czuje, ze lepiej na mnie dziala

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ta malezyjska k***a z filmiku, bez sensu tłukła swoje dziecko?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Bo nie doszło do walki Pacquiao z Mayweather'em? Bo Aliego zawiesili za doping? Bo gwiazdy się chvjowo ułożyły? My się chyba nie dowiemy, są ludzie nienormalni na tym świecie.
Zakupiłem sobie na wyprzy szorty Tapouta rozmiar M, dzisiaj przyszły, zadowolony przymierzam i fchhh*j za duże, no kvrwa

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-05-17 21:01:59
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

forma lato