SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220645

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Neith jak nie jak tak, pamietam w przedszkolu gang złej zuzi zaczaił się na mnie przy świetlicy ,nawet pani przedszkolanka nie mogla nic zrobic , dostałem 3 ciosy klockiem w okolicy móżdżku

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
HE HE " złej zuzi " , my w majty wkładali te drewniane a pozniej kopali ale to zerówka była . strecho patrz tutaj od 40 sekundy i 1- 50 sekund



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-03-29 13:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dobry filmik ale juz go chyba widiałem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nowość to nie jest ale ta akcja mnie rozbija k,,,,,,vvvvvvrwaaa jak ja dawno nie spamowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
gdzieś się podziewał?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
łajdaczył sie gdzieś

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Trening , praca , dodatkowo doszło zlecenie osobne itd ....

trochę przedobrzyłem z treningami , cały łeb zostawiłem na macie a w życiu narobiło się bałaganu o .

do tego ogarniam co nieco w dziale TRENING .

Ale chyba muszę nadrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Strecho
No to jest mega ciekawa postać , co ciekawe np. wielu ludzi uważa ze al capone to jeden z najwiekszych gangsterow tatych lat a w rzeczywistosci żadna z tych głów jak gambino i reszta w ogole go nie tolerowali , bo nie był rodowitym włochem, w ogole ciekawe są te rodziny włoskie tamtych lat , gambino to jeden z tych co rzeczywiscie dbał o honor i rodzine

A to akurat bullshit jest, bo Capone był tolerowany i lubiany przez Lucky'ego Luciano, który do spóły z Meyerem Lanskym (Żyd o polskich korzeniach) stworzyli podwaliny Cosa Nostry.
Gambino szefował dopiero jak Luciano i Lansky sobie odpuścili, więc trochę mu brakuje do miana "madafaky wszechczasów" :]

Dla wszystkich zainteresowanych tematów mafii włoskiej w USA, czyli tzw Cosa Nostry, polecam książkę "Mafia Amerykańska. Encyklopedia.".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
We włoskim szefostwie nie był tolerowany , nie należał przecie do włoskiej mafii, było o typ parę dokumentów

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Oczywiście że należał. Szefował całej grupie przestępczej z Chicago (Chicago Outfit). Capone był ze starej gwardii, brał udział w konferencji w Atlantic City, na której powstał zarys Syndykatu. No chyba że mówiąc "włoska mafia" masz na myśli tylko rodziny z Nowego Jorku, ale to mocne zawężenie tematu, bo pomija się wszystkich mafiozów z Florydy, Chicago właśnie, Nevady oraz zachodniego wybrzeża (tzw. Mafia Myszki Miki).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

WHEY premium