SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220676

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Lepszy wynik chce,bylem nawet na studiach filologii ang,kufa jak do 80% nie dobije to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Ktoś przeprowadził śledztwo na rocksach. Zgadnijcie kto to jest w tym podkoszulku MMA z tyłu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
O popatrz, ja wlasnie studiuje. Miałem 88% z podstawki tylko. Rozszerzonej nie zdawałem. Niski wynik dosyć jak na te studia. Wiesz dostałem się z drugiej rekrutacji fartem, połowa grupy mnie miażdzyła swoim skillem a co się okazało?
Że po pół roku, się poziom tak wyrównał, że praktycznie nikt się szczególnie nie wyróżniał ponad ogół
Ale to na większości kierunków tak chyba jest i to jest najlepsze. Odpadło ode mnie z grupy już 11 osób Taka sieka jest na 2 roku.

To powodzenia w takim razie, spadam narazie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-08 17:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
ja mialem 86%PP i 49%PR wynik w tamtym roku mnie satysfakcjonowal,poniewaz sam sie anglika ucze,ale w tym roku juz nie,bo na Trepa mi nie starczy A w jakim miescie studiujesz ? moze sie znamy

11 osob? u mnie tyle nawet w grupie nie bylo lol..

Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2012-05-08 17:49:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
z 50% jak nie wiecej wyrwałem ;p a na koniec z matmy ledwo dopek;p

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Bullet czyżby kaczka?

Ja p******ę 21% nie zdało Test jak z podstawówki, jeszcze na 30% trzeba rozwiązać i prawie 1/4 rocznika nie dała rady. Co za k***a głąby
Jak dojdę do władzy to wszystkich z tego rocznika wystrzelam profilaktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
haha,nie zdziwie sie jak specjalnie tak ulozyli arkusz,by wydawalo sie latwe,a tu ch*j bedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mnie wk***iają klasy wojskowe i sportowe... Wgl się nie uczą, większość to tępaki, do sportu się nie nadają, większość wygląda jak zza okna (łapa jak u dziecka z podstawówki i wgl zero k***a null jeśli chodzi o sprawność fizyczną) tylko palą te fajki to jest najgorsze z zawodówki przynajmniej są osoby co się do roboty nadają a to dno... Takie cwaniaki chodzą takim to tylko porządnie naj**ać... Co do anglika to nie wybieram się na nic związanego z tym przedmiotem a miałem na próbnej 68% więc myślę, że teraz niżej nie będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Co Wy gadacie? matura z matmy z tego roku jest tak bajecznie prosta, że aż szkoda. A Ci co nie zdali niech za łopaty chwycą. Poziom niski a i tak pewnie 20% nie zdało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Steven0 masz rację

Ja bym się pouczył anglika, żeby ogarniać więcej niż podstawę. Dla siebie samego..

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-05-08 20:06:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

WHEY premium