SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220608

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No enediktal, totalnie zapomniałem o Training Day. Kapitalny film, który mnie absolutnie zaskoczył. Spodziewałem się jakiegoś shitu sensacyjnego, a tu zonk i naprawdę mocne kino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kurna, słyszeliście jakie zamieszanie z Buakawem?

http://fight sportasia.com/2012/03/12/buakaw-speaks-out-i-wanted-to-retire-por-pramuk-control-m

Te Tajskie kluby, kultura i prowadzenie zawodników to niemal gladiatorsko/niewolnicze rzeczy czasami, przykra rzecz.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-03-14 16:48:37

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jo. Niezłe g**** jeśli to prawda. A coś czuję, że pewnie jest.
Mistrz K-1 mieszka w pokoiku przy sali z 3ema innymi typami, żal.

btw. Demian Maia zrzuca do 170.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jaaaakk do 170....on jest wielki w choooy

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
180 bodajże ma wzrostu i jeszcze troche łoju zalega, spokojnie zrobi 170

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Roger Gracie to najnowszy członek teamu Black House. Czarny pas BJJ przebywa obecnie w Los Angeles i trenuje na co dzień z Lyoto Machida oraz Markiem Munoz’em.

„To był dobry pomysł… jestem tutaj od środy 7 marca a w czwartek razem z Markiem Munoz’em poszliśmy na trening zapasów. Później były zajęcia ze stójki oraz boksu. Jest po prostu świetnie”, powiedział Roger, który cieszy się z szansy treningów z byłym mistrzem UFC.

„Fajnie, że Lyoto też tutaj jest. On wie wiele rzeczy, których ja mogę się nauczyć. Ma niesamowite wyczucie i jest bardzo szybki – mamy więc czym się wymieniać”.

Gracie, który jest perfekcyjny w Jiu Jitsu, ma nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w treningach zapasów, które pomogą mu później w walce w parterze.

„Jest to coś czego brakowało mi w Londynie. Londyn słynie z wysokiego poziomu boksu i Muay Thai, ale brakuje tam dobrych zapaśników. Nie mogę znaleźć tam żadnej dobrej zapaśniczej szkoły. Przyjazd tutaj jest więc dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem”.

Roger będzie w Stanach Zjednoczonych do końca tygodnia, później wraca do Anglii i nie wiadomo jeszcze, kiedy wróci do USA. Kolejnym tematem jest jego powrót do klatki.

„Na razie nic nie wiem, nie ma zestawienia walk. Trenuję i czekam na decyzje. Teraz skupiam się tylko na treningu”, Gracie powiedział, że nie zamierza w najbliższym czasie przejść do UFC, jak oczekiwano.

„Celem jest teraz tylko trening i walka. Pozostałe sprawy zostawiam mojemu menadżerowi. Skupiam się tylko na treningach i na tym aby być gotowym do następnej walki”.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
O boże jak on go mocno bije , niech ktoś rzuci ręcznik!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jedem lezy drugi go oklada...po co ta agresja!

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Widzę tu zastosowanie w praktyce tajemnej techniki kung fu - Pięść Widmo. Może z 15 osób na świecie potrafi coś takiego.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

WHEY premium