SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220675

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no biały jest itd, ale mordę ma podobną do Aliego - taki kinol szeroki itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mam też koleżankę, tzn. miałem bo teraz mnie nie lubi, co wygląda z deczka jak Miesha Tate Niestety tylko z twarzy.

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-02-19 23:10:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
siema* kurva lordzie rav a ja mam tez podobnie, na pewno to mam jednego kumpla co kurde wyglada bez kitu jak biały Rampage i nie dość że podobny to jeszcze do tego identyczny śmiech i podobne żarty!

hmm fa jeszcze na msl teraz mi przychodzi byly chlopak czy cos tam kumpeli to wyglada jak taki gsp troche ;d

albo trenowałem z takim typem też co na niego cro cop mowili bo wygladal jak mini cro cop heheh

ale mnie lep napiedala,,.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-02-20 00:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Deweq, zawsze mnie rozwalał facet który waży mniej niż 70 kg i wali towar Po chvja? Ja nie rozumiem tego po prostu.

Przecież w Twoim wypadku tak łatwo te parę kilo na czysto zrobić i przede wszystkim zdrowo. Ja ćwiczę już trochę, nigdy nawet nie pomyślałem o jakiś mocniejszych rzeczach.

Jeżeli jest się prosem to spoko, jeżeli to pomaga ci w zawodzie to też spoko, nawet jeżeli jesteś amatorem, tylko że zayebistym i masz ochotę coś wrzucić to też jestem w stanie to zrozumieć ( choć to imo niepotrzebne). Ale kurva ważyć 65 kg i ładować guwno? Bądźmy poważni. Czy sam fakt że po cyklu będziesz wyglądał dużo gorzej od wielu naturalnych nie zniechęca Cię?


Naprawdę, łatwiej od Ciebie nie ma nikt. Jedyne co musisz zrobić to poczytać. Na początku zawsze idzie każdemu o ile dieta i trening są na jakimś tam poziomie.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-02-20 01:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
rozumiem, nie ładował bym nic gdybym ważył 65 kg i miał 180 cm wzrostu ;p
ale przy moim wzorscie turbo kurdupla to nie jest mało ;p a chciałem dobic do tych 68-70 kg czego przy diecie suplach i ciagłych treningach nie moge osiagnac od ponad 2 lat :|

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
u jakich bukow obstawiacie mma przez neta? co byscie polecili?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Może coś nie halo z Twoim treningiem na siłce albo ogólnie. Weź wpierw to przeanalizuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
z żelastwem tylko w domu trenuje, a tak 3-4 razy w tyg mma/bjj

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
fota z ukrycia zrobiona tej ring girl ufc


trochę męska dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
jeszcze co do boksu, jako ze mam kolekcyjkę walk tysona, pooglądałem sobie przypomnialem jego prime, smieem twierdzic ze 25letni mike zjechałby kliczków to pewne ;)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

WHEY premium