SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220684

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
OBELX - masz może jakieś filmiki z Manu? Sam zaczynam się bawić w sporty walki a zainteresowałem się całą jego postacią po filmikach CenghisCona. Byłbym wdzięczny.

Zmieniony przez - Sourpuss w dniu 2012-04-17 19:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


ogien :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
I co myslicie , ze buakaw by cos zdziałał? Ja szczerze wątpie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Buakawa to ja wyślę, żeby porozmawiał z tymi kretynami, którzy zatwierdzili budowę j**anych bramek mierzących średnią prędkość. Dziś się przejechałem moją stałą trasą do trójmiasta i tak mnie trwoga dupę ścisnęła, bo nie długo krajowa jedynka będzie nie do użytku. Ch**, że wypadków tam nie ma, trzeba postawić obsrane kamery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Czasem sobie myślę po ch** mi auto skoro musze jechać jak, i dokąd mi każą, koniec z wolnościa, trzeba kupić szyb owiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie jest jeszcze tak źle. Najlepsze do pop*****lania dla przyjemności są takie boczne polskie drogi, które nierzadko są w dobrym stanie i fajnie się po nich śmiga, ale nie tkną ich ustrojstwa nawet typu fotoradary, bo są "pomniejszej wagi". Mam 3 alternatywy dla mojej trasy np. pierwsza to autozdrada - jak zależy na czasie nie na trybie econo (swoją drogą nienawidzę jeździć autostradami, nie ma nic nudniejszego). I dwie odpowiednio po prawej i lewej.
Prawa taka sobie, dłuższa i niewiele więcej wnosi pod względem możliwości bezkarnego zap*****lania. Za to lewa - łojesu jelenie, paśniki, itd. Żywego ducha po za sezonem, a jak mi mało to opuszczone lotnisko po drodze , tylko dłuższa o 80 km...................... więc na co dzień do dupy

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-04-18 01:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To samo mam doo Berlina, alternatywę dosyć fajną, kiedyś nawet szwaba nudyste na rowerze minąłem . Do Karpacza jest fajna trasa też przez Bolesławiec i Lwówek Śląski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Sudety są pełne słitaśnych dróg. Maj fejworit iz droga 100 zakrętów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Slyszalem,ze teraz nawet do rowerow sie doczepili,trzeba bedzie przeglad robic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

WHEY premium