SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu w Spamie prawdziwy fighterzy na widok Neith wszystko nam stoi nic nie leży

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220631

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
"No i czym się podniecasz? Nie chcę tu siać jakichś prowokacji ani zaczepek, ale co to jest MMA? że niby wszystkie techniki dozwolone? Guzik prawda, kleją się do siebie beztalencia i oszołomy a całe widowisko jest nudne jak flaki z olejem. Silą się pajace na podobieństwa z ValeTudo podczas gdy jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Boks, judo, taekwondo - tam są zawodnicy z krwi i kości, szczególnie że taekwondo nie jest sportem a kombatem wojskowym. Od biedy fajterami też można nazwać zawodników kickboxingu i muay-thai, ale goście z MMA to są w sporej mierze nieudacznicy albo emeryci przechwyceni z innych aren sportowych. Niestety poziom świadomości fanów MMA jest niski, nie zdają sobie bowiem sprawy że w tej dyscyplinie występują odrzutki z innych dyscyplin i podniecają się jakich to oni mistrzów nie oglądają. Prędzej z wrestlingiem się może kojarzyć całe to MMA niż z gladiotorami. Pozdro"

Wypowiedź jakiegoś typa na filmwebie pod filmem Warrior... Mam zamiar zmieszać go z błotem. Tak mnie wkurvił

tępy choy

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-04-06 03:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Yoooo:) Tak btw. ma ktos link do calego filmu Warrior? Bez sciagania i limitow?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Tak mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
To jesli mozna to podasz?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Naprawde zaistniales:) uwierz w to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Przeciez szukalem tego tak jak mi wyslales ale chodzi o to ze wszedzie sa limity i jeszcze nie bylo mi dane ogladnac do konca:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
1 link na google putlocker nie ma limitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Okej dzieki. U mnie na tej stronie dlugo sie ladowalo bez obrazu ale poczekalem i jednak weszlo. Sog
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miesha Tate vs Ronda Rousey

Następny temat

UFC On Fuel TV 1 Sanchez-Ellenberger - wyniki!

WHEY premium