SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujcie nogi - felieton

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Cześć.
Postanowiłem napisać parę swoich wynurzeń , mam nadzieje ze nie beda to straszne bzdety (jestem skromny) jak sie wam spodoba , a moze i ktos sobie to wezmie do serca to bede usatysfakconowany!

NOGI.

Czy trenujecie nogi ?
Muszę się przyznać ze choć ćwiczę od paru lat to wstyd napisać , ale nogi trenuje od niedawna ... czemu ? zawsze mi się wydawało że to strata czasu , i siły i dzięki olaniu ich będę mógł wykonać cięższy trening np. bicepsów - bzdury prawda ?
a jednak tak uważałem , ale pal to licho co ja tam sobie uważam czy uważałem , najgorsze że pogląd ten podziela większość znanych mi "kulturystów" ( cudzysłów nieprzypadkowo ).
Nie strzelę chyba kulą w płot jeśli wysnuje tezę , iż jednym z lepszych sposobów na odróżnienie ludzi poważnie traktujących kulturystykę od domorosłych "kulturystów" jest rzut oka na ich nogi. Nie klatkę , nie biceps ( czy też kabel , bo to jest POWSZECHNY synonim jak się jakiś czas temu dowiedziałęm z gazety wybióczej ) ale właśnie nogi. Klatkę ćwiczy każdy - wiadomo na wielu siłowniach jesteś warty "tyle-ile wyciskasz" ( absurd ) , biceps - nie trzeba komentować why ...
A nogi ?
a czy nogi są potrzebne do straszenia wyglądem na stadionie czy dyskotece ? - no właśnie !
Ludzie zdajcie sobie sprawe , jak beznadziejnie się wygląda ni trenując dolnej POŁOWY ( no właśnie AŻ połowy ) ciała. Przy wolnej przemianie materii takie nogi wyglądają jak bezkształtna tłusta masa , przy szybkiej są nieproporcjnoalnie chude w stosunku do reszty. Jedno i drugie wygląda kretyńsko , uwierzcie mi ! Sytuacja taka często się zapętla : kolo olewa nogi , cwiczy góre ( jak jeszcze cos przykoksi to juz wogóle...) , efekt : malutkie i słabe nóżki przy potęznej klacie - taki ktoś raczej już nóg ćwiczyć nie zacznie , po prostu będzie się wstydził , że osoby które biorą 50 kg mniej na klate , wyprzedzają go 2 lub 3 krotnie na nogach...

A więc : TRENUJCIE NOGI !
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
dobry artykul
nawet po 6 latach od załozenia nie przeterminuje sie

przyznam sie ze tez ich nie trenowałem
z sezonie letnim:
dużo jeżdziłem na rowerze( na tydzień robie rowerem około 80km)
i biegałem ( na tydzień robie około 20km) "myślałem że jestem pr0" i nie muszę ich cwiczyć
naszczescie staz na siłowni 1,3 rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
póki nie jest za późno - dopisek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no axel i trenujac nogi łatwiej podobno rozwinąc górę, badania wykazały ze podnczas "przysiadów" orgaqnizm wytwarza do 2x wiecej naturalnego testosteronu. a czemu ?
testosteron pomagający w twoerzeniu szybkich wlookien miesniowych , wydziela sie kiedy miesnie sa najbardziej naprezane,... no i wydzela sie go najwiecej kiedy trenujemy najwieksze grupy miesniowe.czyli najwiecej ich w nogach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja trenuję nogi, sztanga ale nie tylko bo biegam dodatkowo i skaczę na skakance

Trenujcie nogi - ciało musi być rozwijane proporcjonalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20271
Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, że uwielbiam trenować nogi.Daje mi to pewien zastrzyk energii,który wykorzystuję w kolejnych dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jak sie komus podoba tekscik to ... wiecie gdzie klikac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
.. axel dobrze gada pod MOJA xywka (prawy dolny roog)na taki napis niebieski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
mowisz - masz :)
ale tak naprawde chodzilo mi o napisik w rogu AUTORA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
masz biedaku jedengo to ci dam 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 898
Spoko Felieton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12631
mnie sie tekścik podoba :)

"Przeszedłeś przez życie bez walki. Nikt się nie dowie, ani nawet ty sam, co potrafisz."
Seneka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING BEZ SPRZĘTU

Następny temat

mozna

WHEY premium