SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na NOGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8152

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez sebapl z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich.
Co sądzicie o ćwiczeniach na nogi? Ja osobiście dużo jeżdżę na rowerze (normalnie w plenerze) i nie ćwiczę nóg na siłowni. Uważam że mi to starcza jak narazie. Co wy o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam powinieneś wiedzieć najlepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też tak sądzę, zostanę przy rowerze. Dotlenię się dodatkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jazda na rowerze to sobie narobisz, ale kwasu w dupie chyba... Jak chcesz miec ladnie rozbudowane nogi to kolego, nic poza cwiczeniami na silowni nie zapewni Ci tego! Prosze, i do rymu mi sie udalo... .. .

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
55555- ty to chyba nigdy na rowerze nie jezdziles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalezy jaki kto ma cel. Jesli ktos chce miec ladne nogi, zeby dobrze prezentowac sie w spodniczce, ewentualnie sukience-to jazda na roweze wystarczy.
Jesli ktos chce miec nogi jak na mezczyzne przystalo, to sztanga na kark i dupa do ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andry - za malolata jezdzilem, ale obecnie aspiruje do miana kulturysty i z (niewielkiego doswiadczenia wiem, ze jeszcze nikomu nie udalo sie zbudowac poteznych nog jezdzac na rowerze... .. .

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba zacznę je ćwiczyć na siłowni, ale powiem ci że nie podobają mi się nogi jak u niktórych kulturystów. Za bardzo mają je wyrośnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andry... coz, kwestia gustu! Mnie np. sie baaardzo podobaja i katuje swoje do upadlego (Ci co mnie znaja wiedza co to znaczy... .. .

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli zależy ci na masie nóg to najważniejsze ćwiczenia to przysiady
a jeżeli nie mysisz mieć wielkich nóg to zostań przy rowerze
ja sam na razie nie robie nóg ponieważ mam dyże przywodziciele i przecieram spodnie w kroku (wkurza mnie to bo spodnie mija dwa miesiące i już są dzirawe

*tasman*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na ten temat akurat to mogę coś powiedzieć, ostro jeżdżę na rowerze (full/FR) 4-5 razy w tygodniu. Na pewno dzięki rowerowi nie będziesz miał dużych nóg, mogą być silne, ładnie zbudowane ale nie duże (duże w rozumieniu osób ćwiczących regularnie i traktujących to poważnie). Polecam przysiady.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENINGI CYKLICZNE !!!!!

Następny temat

Rzeźba mięsni

WHEY premium