SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na nogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
mam mala prosbe do was: jezeli ktos zna cwiczenia na uda i lydki, oczywiscie takie zeby zmniejszyc je:) bardzo mi zalezy na nich. nawet bardziej na tych na lydki ale uda tez musze poprawic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
https://www.sfd.pl/temat160598/


jaką groobość ma fałd skoorny na twoim udzie i łydce?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
:D nie duzo nie wiem :) ogolnie mam chude nogi chcialabym tylko je troszke wyrzezbic, bo najbardziej zalezy mi walsnie na nogach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Przyszczyp sie gleboko paluchami [kciukiem i wskazujacym] i zmierz linijka.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
ale poco mi to:) ja tylko chcialam kikla jakis cwiczen. nie wiem np czy przysiady, skakanka lub jazda na rowerze wyszczuplaja czy tez odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
To zalezy od diety, jesli bedziesz miala dodatni bilans kaloryczny, to chocbys sie zaskakala na smierc, to nic nie wyrzezbisz.

polecam: https://www.sfd.pl/temat247885/ 


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-07-14 11:41:18

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
po to, aby zobaczyć, czy groobość noog zależna jest od zalegającego na nich smalcu, czy rozbija się może o nadmiar mięśni (w co wątpię)

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
z tym nadmirem miesni to raczej nie:D a ujemny bilans kaloryczny mam napewno , juz od ok 2 miesiecy. tylko tu nie chodzi o to ze one sa gruge ogolnie sa ok ale chcialabym zeby byl troszeczke chudsze i tyle. a jak narazie to nie skacze wogole mam zamiar wlasnie cos zaczac dlatego sie was spytalam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Wiesz, madzia, tak naprawde to chyba trudno powiedziec. U kobialek raczej nie nalezy sie spodziewac znacznych przyrostow miesni, zwlaszcza na ujemnym bilansie kcal.
Generalna zasada jest taka: mierzysz obwody, na ktorych Ci zalezy, ukladasz sobie jakistam plan, realizujesz ten plan scisle przez dwa tygodnie i potem kontrolujesz ww. obwody. Jezeli sa mniejsze - znaczy, ze jest OK i trzeba dalej realizowac plan. Jezeli nie jest OK, to trzeba przemyslec, gdzie w planie moze byc blad.
Na uda dobrze robia wszelkie wykroki i przysiady z obciazeniem. Na lydki - wspiecia obunoz, jednonoz, w siadzie, w staniu - tez z obciazeniem.
Rowerek potraktuj jako cwiczenie aerobowe - lekka jazda w jednym, umiarkowanym tempie, tak zeby utrzymac tetno na poziomie 60% HRMax przez jakies 30-40 minut. Albo zrob z tego HIIT [sorry, nie chce mi sie tlumaczyc, w prawym gornym rogu masz wyszukiwarke].


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-07-14 12:11:42

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
dzieki :) zaraz sie zmierze i zaczynam od dzisiaj. mam nadzieje ze sie uda:) sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Status na forum Użytkownik

najpierw wykoop abonament
https://www.sfd.pl/sms.asp 

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak schudnąć?

Następny temat

Wytrzymałość i Szybkość

WHEY premium