SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ramion - cz. 1 - bicepsy i przedramiona (kursy na instruktora kulturystyki)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 9551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7170
Uczestniczyłem w tym kursie i mogę powiedzieć że naprawde warto. Treningi prowadzone ciekawie i pokazujące, bynajmniej dla mnie nieco nowe światło na niektóre ćwiczenia. Plus wiedza Mawashiego z zakresu korektywy i wykłady Darka Karpińskiego sprawiają że człowiek wraca z głową pełną nowych pomysłów, jak zrobić żeby urosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
@ junior__23

logiczne, ale nie wszyscy maja okazje uczestniczyc w takim kursie niekoniecznie od story finansowej ale po 30 minut na kazda partie miesniowa to i tak by bylo ok z waszej strony Przy okazji jest okazja zobaczyc jak taki kurs wyglada i jesli bedzie okazja to samemu z niego skorzystac



lub i nie jesli sie komus nie spodobalo

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Junior i Mawas
szykują się do nakręcenia nowego atlasu
więc niczego nie zabraknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2617
do jednego moge sie tylko przyczepic za bardzo do gory podnoszone sa przedramiona co powoduje ze mięsień odpoczywa w koncowej fazie i napięcie nie jest stałe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
E tam video-atlas to już konkurencyjne forum zrobiło i to jakoś średnio wychodzi pomimo że dobrze nakręcone Lepiej robić odcinki o danych grupach mięśniowych, dokładnie je opisując czyli np. "Odcinek XX - Mięśnie naramienne" - anatomia, ćwiczenia i ciekawostki.

P.S. Za parę lat też pójdę na taki kurs bo zarąbiście mi się to podoba

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2010-07-20 11:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
my mamy swój od 9 lat
ale warto go odnowić
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

jednak masz racje co to tego co ma większy sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Bardzo fajny filmik. Trzeba wypróbować te dodatkowe unoszenie do góry łokci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Akcent łokciowy został też użyty w kolejnej części. Ciekawa rzecz, bo nie widziałem do tej pory czegoś takiego, natomiast na mojej siłowni jakoś dzień lub dwa po ukazaniu się odcinka zobaczyłem jednego człowieczka, który to praktykował. Może przypadek, może akurat zwróciłem baczniejszą uwagę, a może... siła oddziaływania SFD. Jak w najbliższych dniach zobaczę te niektóre kontrowersyjne metody, że tak to ujmę na triceps to znaczy, że chyba jednak nie przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Audio: 8/10
Video: 9/10
Cała reszta czyli teoria i pokaz w praktyce 10000000/10
Bardzo miło się ogląda, duuuużo nowych a zarazem przydatnych informacji. Oby więcej i oby tak równie dobrze jak to

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
Ocena 10/10 bardzo ciekawy pomysł, wszystkie ćwiczenia na dana partie w jednej całości, bardzo dobry pomysł, lajtowo jakby do tego doszły filmiki z innych grup, barki , plecy bło by kozacko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody kulturystyczne w Zabrzu

Następny temat

Trening ramion - cz.2 - tricepsy

WHEY premium