SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ramion - cz. 1 - bicepsy i przedramiona (kursy na instruktora kulturystyki)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 9550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8693
Dla mnie super. Fajnie wszystko wytłumaczone i pokazane, czekam na dalsze części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
trochę nudne, wiadomo- 'teoria w praktyce' nie zawsze bywa fascynująca i pociągająca, tylko jednej nowej rzeczy sie dowiedzialem, chodzi o unoszenie rąk jezcze wyzej

ale brawo

na instruktora to trzeba mieć nerwy... jak przyjdzie taki sezonowy shit i im tłumaczyć, ale oni zazwyczaj się nie pytają, bo sami lepiej wiedza

Zmieniony przez - hilde w dniu 2010-08-04 21:41:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
hahahahaha jakby u mnie na siłce ktoś zaczął robić pajacyki to chyba bym pie.rdolnol ze smiechu ahahahhaAH

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
u mnie robią i sobie chwalą
ja padam ze śmiechu jak widzę 3 krążenia w przód, 3 w tył i 60 kg na ławkę na rozgrzewkę, po czym serie zasadnicze

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
to juz swoją drogą...
dobry patent wykombinowałeś z tymi kursami ,kto egzaminuje kursantów?

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
to było jednorazowe zaproszenie przed Darka Karpińskiego do poprowadzenie jednej z grup
no i tak się złożyło że egzaminowałem razem z Darkiem, a później samodzielnie poprawkowiczów.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Fawkes: Biorąc pod uwagę liczbę mięśni zaangażowanych w wybuch śmiechu to też masz przy okazji dodatkową rozgrzewkę
A czemu 60kg to zły ciężar na rozgrzewkę przed zasadniczymi seriami w wyciskaniu? Tzn. zakładam, że to max 30-40% ciężaru maksymalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1762
Dobry material do nauki :) czekam na dalsze czesci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
Za***ista robota, rozumiem że kursy płatne(tak nawiasem to jaki koszt?), ale też jestem za tym żeby wrzucić po te 30 minut na każdą partie mięśni. A co do aktualizacji atlasu to ja bym go zostawił bo to już klasyka jest
a lepszego od konkurencji bedzie trudno zrobić

A i jak tak patrzę na tych przyszłych instruktorów kulturystyki to oprócz kilku gości i tej blondi to same sterydy o wątpliwej inteligencji

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Jeny, to poprawkowicze się zdarzają?

http://kursyinstruktorskie.edu.pl/ - tu są ceny.

Mawashi, w edycji jesiennej intensywnej pojawisz się (bo o tych kurach mówimy, prawda)? Bo ja będę na tym kursie, to miło by było Cię poznać. No i mam nadzieję, że się wyrobię, bo tak naprawdę dopiero tydzień przed kursem zacznę normalnie chodzić po złamaniu kostki. Na letnią edycję nie pojechałem, bo rozwaliłem właśnie kostkę na dzień przed wyjazdem... Ale co się odwlecze,to nie uciecze.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody kulturystyczne w Zabrzu

Następny temat

Trening ramion - cz.2 - tricepsy

WHEY premium