SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening naczczo

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20863
Cześć. Chciałbym się was zapytać jak to jest w końcu z tym treningiem naczczo na redukcji. Czy trzeba brać bcaa/eaa przed lub w trakcie treningu ? Napisze tylko, że w grę nie wchodzi picie białka bo z rana wstaje i zaczynam ćwiczyc, a wypicie białka i od razu na trening to ciężko mi na brzuchu, a naczczo bez jedzenia fajnie mi się ćwiczy. Czy trening naczczo pali mięśnie przy dobrej diecie ? Dopiero zaczynam ćwiczyć i bf dość spory koło 40%, ale chciałbym wycisnąć jak najwięce. trening trwa max rozgrzewka 15 minut + max 40 minut trening.


Zmieniony przez - dario89 w dniu 2023-01-16 20:23:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 86 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2293
Przy takim bf jaki obecnie masz picie białka przed treningiem mija się z celem i możesz śmiało jechać na czczo jeśli tak Ci pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1472 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20887
Trening na czczo nie popali ci mięśni, bez obaw. Aczkolwiek trenowanie na pusty żołądek, to nie jest dobry pomysł, zawsze warto wrzucić jakieś węglowodany proste, przynjamniej te 40g przed treningiem, dla szybkiego zasztrzyku energii. EAA/BCAA można, ale nie jest to niezbędne. Z doświadczenia wiem jednak, że popijanie EAA/BCAA w czasie treningu fajnie orzeźwia i tonizuje, także jak kto woli.

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94912 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Dlaczego nie jest to dobry pomysł?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 86 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2293
Jeśli pasuje Tobie na czczo to tak ćwicz i nie martw się, że mięśnie sobie popalisz bo zwłaszcza na początku i przy bf 40% nie będziesz w stanie tego zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1472 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20887
lodzianin1
Dlaczego nie jest to dobry pomysł?


To zależy od preferencji autora, odpowiedź próbowałem dać ogólną, chociaż nie wiadomo też nic, jak toleruje cukry proste przy takim poziomie bf'u :)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 914 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11021
Jak masz siłę ćwiczyć i trening nie jest dużo słabszy niż po posiłku to czemu nie, ja po sobie wiem np ze cardio dłuzsze niż 30min z jakąkolwiek sensowną intensywnoscią jest dla mnie niemożliwe naczczo a siłowego szczerze nie próbowałem bez jedzenia jeszcze, Ale spadków przez to nie będziesz miał tyle ze zjedz dobry posiłek po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak Ci pasuje to ok, nie musisz nic stosowac, w moim przypadku to się nie sprawdza, nawet po posiłku, po prostuy brak energii do treningów, musz w ciagu dnia zjeść te 2-3 posiłki jak pójdę na trening

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94912 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Fakt ja patrze za często przez pryzmat ludzi na bombie a to trochę inaczej jednak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20863
Trening naczczo jest dla mnie bardziej wydajny niż po posiłku. Sił tyle samo, za to na żołądku jest lekko. Poza tym pracuje na 3 zmiany więc idąc np. na 2 zmianę wolę zrobić trening naczczo bo o 8 nie dam nic w siebie wcisnąć nawet szejka. To powiedźcie mi bo opinie są podzielone. Czy EAA/BCAA na treningu w czym mi pomoże ? Tylko lepsza regeneracja czy jakąś cegiełke dołozy do zachowania mięsa.
Oglądam filmiki na youtubie i jedno przeczy drugiemu. Macie jakies konkretne badania jakies świeże ?


Zmieniony przez - dario89 w dniu 2023-01-31 23:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 914 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11021
Szkoda kasy to jest bez żadnego znaczenia. Są ludzie co robią masę na oknach żywieniowych 4 godzinnych. Wiec to że przez noc nic nie jadłeś przed treningiem niema najmniejszego znaczenia. Pewnie nie jest to idealne rozwiązanie, zawsze znajdzie się na wszystko jakieś badanie które potwierdzi że zyskałbyś 4,57% masy więcej robiąc coś inaczej czy pijąc bcca realnie przekłada się na 50gram mięśni wiecej w kwartał xd ja przez swoj pierwszy rok treningu nie jadłem więcej białka niż 1g na kg masy ciała a i tak zrobiłem z 7 kg miesa czystego, czy jakbym jadł 2,2 zrobiłbym 14kg? No nie. Są chyba jakieś badania które mowia że powyżej 1,6 g na kg to picie dodatkowo bcca czy białka można przyrównać do polewania się szklanka wody w basenie xd


Zmieniony przez - Kury w dniu 2023-01-31 23:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94912 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dario89
Trening naczczo jest dla mnie bardziej wydajny niż po posiłku. Sił tyle samo, za to na żołądku jest lekko. Poza tym pracuje na 3 zmiany więc idąc np. na 2 zmianę wolę zrobić trening naczczo bo o 8 nie dam nic w siebie wcisnąć nawet szejka. To powiedźcie mi bo opinie są podzielone. Czy EAA/BCAA na treningu w czym mi pomoże ? Tylko lepsza regeneracja czy jakąś cegiełke dołozy do zachowania mięsa.
Oglądam filmiki na youtubie i jedno przeczy drugiemu. Macie jakies konkretne badania jakies świeże ?



Zmieniony przez - dario89 w dniu 2023-01-31 23:05:39


Ja stosuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka porada

Następny temat

Prośba o opinie

WHEY premium