SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na przedramie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
Cwicze dobre 3 lata na silowni... slabo mi sie rozwija klatka i przedramie.. na reszte partii miesni nie narzekam... z klatka sobie radze i jest coraz lepiej natomiast mam ciagle problem z przedramieniem przez co niechca mi sie juz zadobrze rozwijac bicepsy i "stoje w miejscu"..

Patrzylem w wyszukiwarce cos o treningu na przedramie ale nic nie mogelm konkretnego znalesc... licze na wasza pomoc... beda SOGI eh

peace

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Robisz martwy ciag?

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
robie...

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Jedno ci powiem. Przedramie to naprawde wytrzymały mięsień. I pierniczenie głupot typu nie rób więcej niż raz w tygodniu bo pracuje przy innych ćwiczeniach to gadanie bez sensu. Próbuj wszystkiego. Podstawa uginanie nadgarstków albo uginanie nachwytem jak na bica. Jakies wiadro z piachem i co chcesz. Trzymanie ciężaru itp. Jedno ci powiem... 2 lub 3x w tygodniu i poczujesz siłe tego mięśnia!

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
wiem o tym ze raz w tygodni w moim bynajmniej przypadku to bedize za malo heh.. ale chodzi mi o konkretny jakis fajny trening.. jakie cwiczenia.. ile powtrzen itd

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
ja robie podchwyt pierwsze 20 powt lajtowo puzniej 3-4 serie az do pazenia, 2 cwiczenei nadchwyt tak samo i 3 robie tak ze zakaldam ciezar na jedna strone gryfu do hantla ciezarem w góre i skrety nadgarstka a czasami skrecanei sznurka kilkanascie razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zacznij ćwiczyć przedramiona metodą podaną w 3 linku a odnotujesz poprawę już po miesiącu. I to sporą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
ok...zastosuje sie do tej metody bo nic ciekawszego w tych artykulach nie bylo procz tego..

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Ja sam kiedyś miałem taki problem że przy treningu...szczególnie pleców pod koniec nie byłem w stanie wykonywać ćwiczeń ze względu na siłę przedramion a właściwie jej brak :P
Wg mnie dwa kluczowe ćwiczenia w znacznym stopniu działające na przedramię to martwy ciąg oraz uginanie ramion ze sztanga nachwytem, i je polecam :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch co robic?

Następny temat

[b]pare pytan dotyczacych trenowania[/b]

WHEY premium