SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na przedramie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
ale bez obciazania nadgarstkow, jest taki ? Na sprzet domowy bez zadnych maszyn itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Tych kółek co kolega powyżej napisał nie kupuj,za pare lat będziesz miał bardzo zdeformowane palce u dłoni.
Polecam Ci takie ściskacze http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28175121 mogą też być bez tej gąbki,sam podobnych używam i jestem zadowolony bo widać efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
nie ma
chyba ze te maszynki do sciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
aaa... no maszynki powiadasz a gdzie je mozna zakupic ? Chodzi mi o sklep w necie bo wlasnie szykuje mi sie kolejna porcja supli to zakupienia to bym odrazu za jednym zamowieniem poslal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
bladego pojecia nie mam ale podejzewam ze w asortymencie kazdego sklepu i-netowego powinno cos takiego byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
sie ściskacze nazywa

mapety ale o ile pamietam to ty cwiczysz na silwoni. a tylko podczas trening u przedramion nadgarstkow nie obciazasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
yyy nie zrozumialem troszke twojej wypowiedzi Cwicze na silce domowej no i ogolnie staram sie nie obciazac nadgartkow jak nie musze. Bo na poczatku mialem male problemy z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
acha.
no nadgarstki mozesz robic -- ale nei polecam sztangi -- ale sztanigelki - zauwaz ze nadgarstki nei bola bo mozna wykonac ruch zgodnie z ruchem stawu, i nie ma blokady spowodowanej przez dluga 2-reczna sztangę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
aha no moze sproboje zapodaj jakies dobre cwiczenia na sztabgielki jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
uginanie i prostowanie nadgarstkow ze sztangielkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie ściskacze masz w prawie każdym sklepie sportowym,ja kupiłem za 15zł
Więc jak masz gdzieś w mieście sklep sportowy to się wybierz bo wydaje mi się że płacenie za przesyłke sensu nie ma

Na przedramie możesz jeszcze stosować zwijanie ciężarka zawieszonego na lince na jakiś kawałek rurki lub drewna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
kazdy ruch nadgarstkami je obciaza tudziez nawet nie ruch a samo obciazenie nawet pseudostatyczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z klatą u kolegi

Następny temat

bic+tric = nowe bodzce

WHEY premium