SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase czy rzeźbę ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 544
Witam...Otóż chodzę tydzień na siłownię (wcześniej też chodziłem ,ale było to takie raz chodzenie raz nie:P)...I teraz się zastanawiam na co trening stosować : Mam 188cm wzrostu , ważę 92 kg i posiadam 20 lat :P ... Trochę tłuszczu na brzuszku się uzbierało i chcę się głównie go pozbyć a przy okazji wyrzeźbić ciało. Ogólnie do tej pory robiłem aeroby i i ćwiczenia ogólnorozwojowe ... Teraz pytanie jaki trening stosować ? ... :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1275
zacznij regularnie chodzić na siłownię! jak juz sie odpowiednio przydotujesz morzesz zacząć poważny trening np rzeźba jeżeli na tym ci zależy
zastosuj dietę redukcyjną jak radzą koledzy a na brzuch polecam A6W

Let the stress begin.......!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
musisz sam ocenić po sylwetce i to do jakiej dążysz

jeśli uważasz że chcesz więcej mięsni jedziesz z masą , podobnie w drugą stronę jeśli mięśni masz dość to zrób lekką redukcję żeby mięśnie podkreślić

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 544
hmmm....A to raczej chciał bym na rzeźbę ... A i będę brać jeszcze białko ... A co do diety ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
dział odżywianie

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 544
A poda mi ktoś jakiś dobry trening na rzeźbę ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
tutaj trening jest sprawą drugorzędną najważniejsza jest dieta

trening
możesz pozostawic jak na masę a dietę na lekkim deficycie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 544
Hmm...Bo jak się robi trening na rzeźbę to daje się 12-i wzwyż powtórzeń ...Ostatnio koleś na siłowni mi mówił,że nie powinno się robić więcej niż 10 powtórzeń ,bo mięśnie się wtedy palą i jest lipa...Teraz już sam nie wiem na co ćwiczyć...Bo jak mam więcej tłuszczu niż mięśni to czy jest sens stosować cykl rzeźbowy czy może na mase jechać ? ...Ogólnie to głównie chcę pozbyć się tłuszczu z brzuchu (tam mam tego najwięcej,ale nie aż tak dużo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
to wybierz priorytet albo redukcja tłuszczu albo budowa masy

oba cele regulujesz dietą w jednym przypadku dajesz deficyt kaloryczny w drugim nadstan

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 544
Tylko czy jak będę robić na rzeźbę to mięśnie będą widoczne jak wcześniej nie robiłem masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
jeśli je posiadasz to tak

trening redukcyjny polega na obniżeniu poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej a jeśli pod nią sa mięsnie to będzie je widać

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 544
To jak będę robić na masę ćwiczenia to z brzucha da rade spalić tłuszcz ? + do tego jeszcze aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem pomocy !!!:(

Następny temat

martwy

WHEY premium