SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2389
Witam.

Robie klatke raz w tygodniu:

płaska sztangą - 12,10,8,8
skos sztangielki - 12,10,10,10
rozpiętki płasko - 10,10,10,10
+ dwie lekkie serie rozgrzewkowe sztangą.

Po takim treningu dużo bardziej czuję tricepsa niż klatkę. Tric się pompuje a klatka wcale.
Staram się robić na maksa technicznie, oddech, prędkośc itp.

Czym to moze być spowodowane? Za małe mięśnie na kalcie i nie ma się co pompowac :)? Czy jednak zła techniak, za mały ciężar?
W sumie to po takim treningu nie czuję, że go robiłem. A na pewno nie w klacie.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
ja też nie czuje pompy na klacie, jestem w sumie poczatkujący i tej klaty prwie że nie mam i to może być przyczyną, ale po treniengu jestm wyczerpany na maksa i nie zrobie ani jednej pompki, na rękach mi się cięzko utrzyamć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
jak dla mnie technika kuleje, źle prowadzisz ręce , za wąski chwyt itd...

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3706
trening dobry
spróbuj z progresją: mniej powtórzeń, większy cięzar
12-10-8-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
schsonne to nie jest wg mnie wina regresji czy progresji, skoro czuje triceps a nie klatke to technika wyciskania kuleje

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
dla mnie po rozpiętkach na płasko czy też na wyciągu jest największa pompa i tam nie ma siły żeby to poszło w triceps więc jeśli po tym ćwiczeniu nic ci nie daje no to coś jest nie tak. potestuj z obciążeniem, tak żeby wychodziło że ostatnie serie i ostatnie powtórzenia ledwo wchodzą. jeszcze możesz na koniec zrobić sobie pare serii pompek z rękami rozstawionymi na szerokość barków, dla mnie to jest lepsze od każdego wyciskania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
arekg3 NA ROZPĘTKACH MASZ NAJWIĘKSZĄ POMPE I POMPKI SĄ LEPSZE OD JAKIEGOKOLWIEK WYCISKANIA ??
PROWOKACJA ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2319
moze zostaw trening taki jaki jest a np. rob tak wszsytko na klate tylko 3 serie po 8 powtorzen ciezar taki ze te osie ledwo co juz wyciskasz rozpietki bym dał 3 serie 10 10 10 reszte tak jak mowiłem umnie sie to sprawdza narazie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
NIe miałem zamiaru nic prowokować, być może też u mnie technika kuleje ale jak robie rozpiętki na wyciągu to zewnętrzna część mięśni klatki sie rozpompowuje elegenacko, dużo bardziej niż przy wyciskaniu, natomiast samo wyciskanie średnio efekty przynosi, ale jak na koniec dołoże sobie na dobicie mięśnia z 4 serie po parenaście sztuk pompek to efekt jest całkiem zadowalający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
NO ALE PRZYZNAJĄC ŻE TECHNIKA KULEJE NIE POWINIENNES MÓWIC CO KTOŚ MA ROBIĆ

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak czujesz trica to zapewne łokcie uciekaja ci do srodka albo zbyt waski chwyt.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Pokombinuj z szerokością chywtu. Możesz też robić ostatnie powtórzenia w ostatniej serii z pomocą (niezadużo 1-2). Poza tym, możesz robić ćwiczenia wolniej. Mi to zawsze pomagało się napompować

Krzychu tu kiedyś mówił, że jak po treningu klaty masz siłę jeszcze na pompki to trening był "do dupy", także pozdrawiam

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozwojem "góry" - mój trening

Następny temat

trening obwodowy - dzielony?

WHEY premium