SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening biceps tticeps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Witam łącze biceps z tricepsem na jednej sesji i mój plan wygląda tak
Biceps: uginanie ramion hantlami z suplimacja 15x14x13x12
Uginanie ramion sztanga serie tak samo wszędzie
Uginanie mlotkowe

Triceps : wyciskanie francuskie sztanga stojąc
Wyciskanie francuskie sztanga leżąc
Na koniec wszystkich ćwiczeń robię siódemki .
Proszę o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
W push robisz ćwiczenie odpychające czyli ogólnie klatka, barki(wyciskania), triceps i czworogłowe + łydki to na jednym treningu a na treningu pull robisz ruchy przyciągające czyli robisz grzbiet, tył uda, tył barków ( ćwiczenia przyciągające) bicepsy.
Znajdziesz przykładowe plany treningowe w postach podwieszonych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Dlaczego na triceps masz mniej ćwiczeń niż na biceps i robisz bardzo podobne ćwiczenia? Tylko to masz na treningu ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Dopiero zaczalem ćwiczyć i nie umiem jeszce dobrać odpowiednich ćwiczeń a jakie najlepsze na biceps i triceps w domu? Ze sztanga i hantlami . na triceps mniej ponieważ wydaje mi się że triceps używam także przy innych partiach dużo więc wydawało !i się że starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Objętość ramienia to 35% biceps i 65% triceps z tego względu w serii więcej ruchów powinno być wykonywanych na triceps. Takie jest Moje zdanie. Polecam robienie superserii :D

Np:

Superseria:
- uginania ramion w pozycji izolowanej
- wyciskanie francuskie jednorącz
Superseria:
- uginanie ramion naprzemienne
- pompki w podporze tyłem
Superseria:
- uginania ramion stojąc ze sztanga
- wyciskanie francuskie leżąc



Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-04-24 12:32:41

Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-04-24 12:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
ArturekPW
Dopiero zaczalem ćwiczyć i nie umiem jeszce dobrać odpowiednich ćwiczeń a jakie najlepsze na biceps i triceps w domu? Ze sztanga i hantlami . na triceps mniej ponieważ wydaje mi się że triceps używam także przy innych partiach dużo więc wydawało !i się że starczy


To wrzuć rozpiskę całego planu i wypełnioną ankietę z podwieszonych łatwiej będzie coś doradzić
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Nie za wcześnie na superserje? Wydaje mi się że muszę wyrobić najpierw odpowiednią technikę ? Ale proszę o dalsze odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Poniedziałek- klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Poniedziałek klatka wtorek plecy środa nogi czwartek biceps triceps sobota barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
A daj jeszcze wypełnioną ankietę z postów podwieszonych będziemy mieć jakiś obraz sytuacji Twojej i celów

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Klatka : wyciskanie sztangi leżąc , pompki , rozpietki . Nogi : przysiady ze sztanga , wykroki z hantlami , spięcia nóg w siadzie i stojąc . Biceps triceps jak pisałem i Barki wyciskanie sztangi do klatki stojąc , do karku stojąc , 5to samo siedząc i arnoldkki . Wszystkie ćwiczenia 4 serie 15\14\13\12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
A plecy na drążku podciąganie ile dam radę więc nie mam jeszce jakiejś określonej serii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia

Następny temat

Zastój efektów w wieku 40 lat

WHEY premium