SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Ronniego Colemana

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno na samym ryzu i mleku
kiedys moj kumpel od poniedzialku do srody przytyl 4,3 kg na testosteronie, mial wtedy 17 lat, teraz ma 30 lat i straszene problemy z watroba, serduchem, zbiciem tluszczu no i nie ma dzieci, ale mowi ze to wina jego zony, chociaz sam nie chce sie przebadac.
dybator to nie bylo do ciebie tylko tak ogolnie, czytalem twoj profil - na pewno w przyszlosci pojdzie ci lepiej powodzenia i glowa do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ten temat to niekończąca się żenada...

Ban !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
Wiecie, wszystko dlatego,ze wtedy jak robiłem ta masę, nie miałem pojecia o diecie, choć wydawało mi się,ze wiem wiele.
Serio zdybowałem z 74 kg na 102 w 3 miechy.
Tyle tylko,ze wtedy jadłem wszystko w mega maksymalnych dawkach.
Były nawet przypadki,że wymiotowałem z przejedzenia.
Mam duuuzo naocznych świadków,ale jeśli nie wierzycie wasz problem.
pozatym wtedy z auschwitza zrobiłem się grubasem i wcale to fajne nie było.
Chciałem się doweidzieć jak ćwiczy Roni, gdy mógłbym podobnie ćwiczyć.
Pozdrawiam

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
dlaczego aż tak bardzo ci zależy aby już na pierwszym treningu się przetrenować?
bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
mój organizm nie zna takiego słowa

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No to bardzo szybko pozna... Zwykły śmiertelnik nie jest w stanie przebrnąć przez trening Colemana, ten człowiek wpierdziela najdroższe i najlepsze suple i koksy na naszej planecie i to w ilościach przemysłowych.
Jak dla mnie jako, że chyba jesteś zdesperowany(o ile napisałeś prawdę w profilu), to zaplanowałeś jakiś pr0 madafaka cykl z koksu, który rozpieprzy Ci narządy a mimo to i tak przy Colemanowym treningu będziesz zdychał. Mam nadzieję, że się mylę, ale przed treningami jakichkolwiek zawodowców przestrzegam - zwykły człowiek tego nie wytrzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
nie, nei zaplanoiwałem żadnego pro mada faka cyklu z koksu, bardzo fajnie to ująłeś, w profilu pisze prawdę,
hmmm,nie wierzę, że gdybym zastosował trening Colemana przy zaje****ej diecie to by było źle, poprostu nei maiłbym takich przyrostów jak on,
pozatym chodziło mi o to,ze chciałem poznać przedewszystkim szkielet jego treningów czyli jakie pratie ile razy w tygodniu i jak to wszystko wyglada w planie
np pon klata, wt plecy biceps, tylko tyle ;)
nei chce pól dnai spędzac na siłce, chciałem tylko poznać jak rozwija sie siłowo i widze,ze wynikneła z tego niezła dyskusja, a nikt mi jescze nei odpowiedział,
kurcze, to jak on w końcu ćwiczy?, dowiem się?
tzn co w jakie dni i tyle, nei bede chodził po 2 razy na siłkę jeszcze do tego jakieś aeroby....

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 405
Trening rozłożony jest na sześć dni pod rząd, trenowana jest każda grupa mięśniowa dwukrotnie w ciągu tygodnia. Grzbiet i biceps są zawsze łączone ze sobą tak samo jak klatka i triceps. Barki jednakże są łączone na pierwszym treningu z grzbietem i bicepsem , natomiast na drugim z klatką i tricepsem. Nogi mają swoje własne dni. Kolejność treningowych dni zmienia się okresowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2538
RONNIE COLEMAN(mięsnie piersiowe na jednej sesji z mięśniami naramiennymi i trójgłowymi ramion):

-wyciskanie sztangi na ławce skośnej(głową do góry)-4 serie(20,12,10,8 powt.)
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-4 serie (20,12,10,7-8 powt.)
-wyciskanie sztangielek na ławce skośnej(głową do góry)-4 serie (12.10,10,8 powt.)
-rozpiętki na maszynie-3 serie(10-15 powt.)
-rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej-4 serie (12,10,10,10 powt.)

RONNIE COLEMAN(na osobnej sesji treningowej TRENING MIĘŚNI GRZBIETU

ZESTAW 1:
1.Martwy ciąg-4serie(12 powt.)
2.Podciąganie(wiosłowanie)sztangi w opadzie tułowia-4serie(12 powt.)
3. Podciąganie(wiosłowanie)sztangi w podporze(na ławce)- 4serie(12 powt.)
4.Podciąganie sztangielki w opadzie tułowia-4serie(12 powt.)


RONNIE COLEMAN(mięśnie dwugłowe na jednej sesji z mięśniami grzbietu)

-uginanie ramion ze sztanga łamaną na modlitewniku-4 serie(12-15 powt.- w tym pierwsza jest rozgrzewką),
-uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej-3 serie(12-15 powt.),
-uginanie ramion na wyciągu-3 serie(12-15 powt.),
-uginanie ramienia ze sztangielka w podporze o udo-3 serie(12-15 powt.)

Wszystko z atlasu Cwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
powiem ci tak, jeżeli masz zamiar nic nie osiągnąć to możesz to zrobić bez utraty zdrowia, po prostu zaprzestać ćwiczyć. Zalecam lekture na temat "przetrenowania" i jakie są jego skutki.
Rozumiem, możesz być indywidualistą i nieświadomie się przy tym wywyższać, twierdząc iż twój organizm może tyle co Ronni, ale po zgłębieniu lektury uznasz że treningi samych kulturystów często nawet nie są wskazane dla ich samych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy plan, prosze madrzeszjych ode mnie o sugestie :)

Następny temat

który trening wybrać??

WHEY premium