SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300578

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
witam.. a co myslicie na 3 tygodniowym cyklu jablczana? bo to bedzie dopiero moj pierwszy cykl na jablczanie a podobno na poczatku lepiej dac mniejsze dawki a efekty beda i zwiekszac co cykl
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
weź się za miche . tutaj oceniamy suple a nie robimy rozpiski kup sobie 360 kaps i zrób cały cykl 12 kaps w dni treningowe a w nie treingowe 8 tzn
4 rano/4 30m przed tren/4 od razu po
4 rano/4 przed ostatnim posilkiem

do tego mozesz dokupic witaminy,omege3, aakg bedzie to lajtwy cykl za nie duza kwote a jak bedziesz przy jedzeniu spedzal wiecej czasu to moze podniesiesz wiecej niz te 75 w profilu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1589
No skończyłem pare dni temu puche cm3 360 tabs.
Ta kreta wymiata panowie :) widze duza zmiane bo to byl moj pierwszy cykl, teraz przerwa i zrobie sobie cykl cp + jakies mono :)
Masa mi poszła gdzies z 4kg (dla mnie to baardzo duzo) a do tego pare rozstępów gratis dostałem :)
Siła tak gdzies z 8kg
Oczywiscie dieta i trening byl ok.
Polecam kazdemu z czystym sumieniem te kreatynke :D

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2097
Kapucyn00 a mozesz napisac jak dawkowales ??


ja przez dwa tygodnie dawkowalem 10 w DT a wDNT 6 bo mialem tylko 180caps i dzis prfzyszlo nastepne 180 takze pojade na max 12 w DN i 8DNT alepo tych 2 tyg. sila lekko na plus i wytrzymalosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
Witam,

Mam pytanie. Jak to jest z kreatyną u dziewczyn? Czy mogą przyjmować normalne dawki, zalecane przez producenta? Moja dziewczyna biega, robi brzuszki i podciaga sie na drążku. Niedługo ją czekają egzaminy do wyższej szkoły i chciała by przybrać na sile - i bardzo niekoniecznie na masie :D Czy po kreatynie podczas normalnego jedzenia i zwiększonej ilości picia wody, może przybrać na masie?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1589
Ja tak dawkowalem
DT
Rano 3caps , przed 4 caps i po 4 caps
DNT
Rano 3caps , w godzinach treningu 3 caps

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298


Mam 17 lat od pół roku jadę na sucho nie licząc Aminokwasów :). moja waga 66kg przy 176cm wzrostu. Kupiłem ostatnio 180 kaps. Wiem że na początek powinienem wziąć zwykłe Mono a nie zaczynać od jabłka.. no ale cóż wygłupiłem się troszkę. rozłożyłem sobie na 4 tyg. co Tydzień zwiększona dawka w DT i DNT. po Tym cyklu dam znać jak poszło..:)

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1589
Dlaczemu na poczatek mono? O ile wiem to cm3 tez jest bardzo dobre na poczatek, a mono mozesz sobie wziasc innym razem lub dorzucic do cyklu.
Jak bys dokupil sobie druga puche 180kaps to tez by nie zaszkodzilo :)
Ale przy dobrej diecie i 180kapsach tez mozesz zauwazyc jakies efekty :)

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
Mam nadzieję, że mnie do WC nie bd ciągnęło.
ale jak na razie thx.

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1589
Mnie ciągnęło..ale to raczej normalne
Ale tak okrutnie na kiblu nie bylo żebym dupą sikał

Fumar:

Jesli chodzi o Twoja dziewczyne to raczej przy normalnym jedzeniu z mała ilością kalorii nie powinna zbyt duzo przybrac na masie..Lecz nie znam sie na tym tak zbytnio, ale tez mam taka podobna sytuacja z moja

Zmieniony przez - Kapucyn00 w dniu 2009-06-16 22:38:43

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium